Suya hızlı ve güvenilir şekilde drenaj uygulanır

Geberit lavabo sifonları

Mükemmel akış için tasarlanmıştır
Geberit lavabo sifonları optimize edilmiş akış sağlamak için biçimlendirilmiştir. Diğerlerinin yanı sıra, Geberit ürünlerinin sürekli olarak geliştirilmesinde bilgisayar animasyonlu simülasyon teknolojisini kullanır. Bu nedenle, lavabo sifonları yüksek bir drenaj kapasitesi ve tıkanmayı önleyen dikkat çekici bir kendi kendini temizleme etkisi sunar.

Her banyo için kapsamlı seri
Geberit direkt sifon, Geberit gömme sifonlar ve klasik Geberit U tipi sifonlar ile kapsamlı bir sifon serisi sunar.

Kolay monte edilir ve dayanıklıdır
Uzun bir kullanım ömrü ve korozyona karşı koruma sağlamak için, Geberit sifonlar yüksek kaliteli plastikten üretilmiştir. Geberit lavabo sifonları, parlak krom veya alp beyazı genel yüzey kaplamalarında tipik banyo bataryalarıyla uyumludur.


Geberit gömme sifonlar, lavabolara drenaj uygulamak için estetik, kullanışlı ve engel oluşturmayan bir çözüm sunar. Yapı durumuna daha kolay uyum sağlamalarına olanak tanıyan, esnek şekilde ayarlanabilir ürün serisi. Şık kapak, gömme sifona giden girişi örter. Servis işleri için çok kolayca sökülebilir.


Geberit direkt sifonlar, sifonu silindir biçimli bir tasarım içinde gizler. Bu nedenle, mevcut banyo tasarımı trendlerine zarif bir şekilde entegre edilebilirler ve parlak krom ve alp beyazı yüzeyli olarak kullanıma sunulmuşlardır.


Geberit U tipi sifonlar, lavabolara drenaj uygulamak söz konusu olduğunda karmaşık ve pahalı olmayan klasik ürünlerdir. Parlak krom ve alp beyazı yüzeyli olarak kullanıma sunulmuşlardır.