Temiz atık

Geberit atık ve drenaj sistemleri, atık fitingleri ve giderleri

Bir sistemle drenaj
Geberit know-how'ı, suyun binayı dolaşırken izlediği tüm yolu kapsar. Su kaynağına bağlantıdan, tüm katlara ve müşterilere dağıtıma, binaların ve çatıların drenajından genel kanalizasyon sistemine kadar, birbirlerine mükemmel şekilde uyarlanan sistemler kullanıma sunulmuştur.

Yarının standartlarını bugünden belirleme
Geberit atık ve drenaj sistemleriyle ve Geberit atık fitingleri ve giderleriyle, hijyen mühendisleri ve tesisatçılar müşterilerine hidrolik, yangına karşı koruma ve akustik izolasyon, güvenilirlik, montaj kolaylığı ve çevreyle ilgili özellikler bakımlarından en yüksek teknolojiyi temsil eden bir çözüm sunuyorlar. Kendi laboratuvarlarında gerçekleştirilen sürekli iyileştirme çalışmalarının bir sonucu olarak, şirket yarının standartlarını bugünden belirliyor.

Müşterilerimizin know-how'ını kullanma
Pratik açıdan uygunluk ve bina şantiyesinde basit ve güvenli kullanım, ürünlerin ve sistemlerin başarısı açısından belirleyici oluyor. İşte bu nedenle, Geberit yeni ve daha kapsamlı geliştirme çalışmalarını yürütürken, dünyanın her yerindeki tesisatçılardan ve hijyen mühendislerinden gelen geri bildirimleri dikkate alır. Bu, her Geberit ürününde müşterilerimizin know-how'ına da yer verildiği anlamına gelmektedir.Drenaj sistemlerinin yapımı

Pratik olarak bina drenajının tüm alanları için, Geberit uygun çözümler sunar – tek aileli ve çok aileli evlerde yangına karşı optimize edilmiş koruma ve akustik izolasyon montajından, yüksek binalar için atık ve drenaj sistemlerine ve endüstriyel ve ticari uygulamalar için özel çözümlere kadar. Geberit ürünlerine ve Geberit sistemlerine yalnızca şirketin kendi Araştırma Departmanlarında ve laboratuvarlarında elde edilen bulgular değil, müşterilerimizden gelen geri bildirimler de katılmaktadır.

Çatı drenaj sistemleri

Geberit, Geberit Pluvia çatı süzgeciyle büyük çatı alanlarından su drenajında devrim gerçekleştirdi. Çatı drenaj sisteminin negatif basınç teknolojisi, geleneksel atık ve drenaj sistemlerine göre iki kat daha fazla drenaj kapasitesine ulaşıyor ve tüm sistemin planlanmasını basitleştiriyor. Bu, büyük binaların giderek artan sıklıktaki yoğun yağışlara karşı iyi donatılmış olmaları anlamına geliyor.

Zemin drenaj sistemleri

Geberit duş kanalları ve yenilikçi Geberit duvar içi denajlı duş elemanıyla, Geberit zeminde güvenli drenaj sağlıyor. Tüm Geberit sistemlerinde olduğu gibi, zemin drenajlarında da Geberit'in güvenli ve hızlı su drenajı ve basit temizlik olanağının yanı sıra tıkanmaya karşı koruma da sağlayan hidrolik know-how'ı kullanılıyor. Sistemler, zeminin montajını ve yapımını basitleştiriyor.

Atık fitingleri ve giderleri

Güvenli, güvenilir ve yüksek drenaj kapasiteli: Geberit atık fitingleri ve giderleri duşlar, küvetler, lavabolar, zemin drenajları, çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri gibi hijyen ekipmanları arasındaki boşluğu doldurur. Bina montajında her şeyin birbiriyle uyumlu olmasını sağlar.