Zemindeki suya güvenilir şekilde drenaj uygular

Geberit zemin drenaj sistemleri

Güvenli zemin drenajı
Hemzemin duşlar modern banyolarda daha da popülerleştiğinden, bu konu giderek önem kazanıyor. Montaja ek olarak, şap dökümü ve fayans ustaları gibi konular da önemli bir rol oynadığından, iyi düşünülmüş, test edilmiş ve güvenilir çözümler talep edilmektedir.

Bu güçlüklerin üstesinden gelmek üzere, Geberit'in duş drenaj çözümleri çeşitli uygulayıcılara kaliteli ürünler sağlamak için Geberit'in montaj teknolojisi, drenaj teknolojisi ve atık fittingleri ve giderleri gibi alanlardaki uzun yıllara dayanan know-how'ını bir araya getirmektedir.

Basit, düz zemin konstrüksiyonu
Geberit zemin drenajları tıkanma bakımından optimize edilmiştir ve temizlik için kolayca erişebilir özelliktedir. Ürünler serisi modern duşlar için zarif dere drenajlarından, çamaşırhaneler veya herkese açık sıhhi mekanlar için drenajlara kadar çeşitli ürünleri içerir. Duş kanalları ve zemin drenajları için Geberit kapakları, tüm gereksinimler için farklı tasarım çeşitliliğiyle kullanıma sunulmuştur.

Duvar içi drenajlı, sisteme entegre çözüm
Duvar içi drenajlı Geberit duş elemanı, kendisini Geberit montaj sistemlerine mükemmel şekilde entegre eden bir çözüm sunar. Tüm su gideri duvar önü montajına yerleştirilir, farklı uygulama alanları arasında koordinasyon gereksinimi önemli ölçüde azalır.


Geberit duş kanalları, hemzemin duşlar için her zaman kalıcı, zarif ve yüksek kaliteli çözümler sunar. Su drenajlı seçkin banyo tasarımının talep edildiği her yerde ikna edicidirler.

Geberit duş kanalları hakkında daha fazla bilgi


Geberit zemin drenajları hemzemin duşlarda ve her tür sıhhi mekanın zemininde su giderlerinin montajı için kendilerini kanıtlamışlardır. Benzersiz ekonomik verimlilik ve cazip tasarım çeşitliliği sunarlar.

Geberit zemin drenajları hakkında daha fazla bilgi