Kirli işler için profesyonel elemanlar

Geberit HDPE boruları

Yüksek sıcaklıklara ve agresif ortamlara karşı dirençli
Güçlü boru malzemesi yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) kullanılarak üretilen Geberit HDPE boruları çatı drenaj sistemlerinde, endüstride, ticari veya laboratuvar tesislerinde, zemine yerleştirmede, beton veya tuğla duvar konstrüksiyonunda birçok uygulama serisi için uygundur. Sıcak su 80 °C'ye kadar sıcaklıklarda veya hatta mekanik yük olmadan kısa süreli olarak 100 °C'ye olan sıcaklıklarda malzemeyi etkilemez. Ticari olarak satışa sunulan tüm alkalilerin, asitlerin ve kimyasalların yaklaşık olarak %95'ine karşı dirençlidir. Borular ve fitingler, kırılma veya kalıcı deformasyon olmadan şoklara, düşmelere, darbelere veya 1,5 bar'lık kısa süreli basınçlara da dayanır.

Geberit PE – uzun süreli sağlamlıkta bağlantılar
Geberit PE boruları DN 30 ile DN 300 arasında değişen boyutlarda ve çok çeşitli türde fittinglerle kullanıma sunulmuştur. Borular ve fitingler alın kaynağı, elektromuf kaynağı, vidalı bağlantılar veya flanşlar kullanılarak bağlanabilir.

Geberit sistem teknolojisi için uygun
Geberit PE boruları ve fittingleri yangına karşı koruma, çatı drenajı ve endüstriyel sistemleriyle Geberit sistemine sorunsuz şekilde entegre edilir ve bu sistemlerle kolayca birleştirilebilir. Atık su montajının hesaplanması ve boyutlandırılması Geberit ProPlanner planlama yazılımıyla yapılabilir.

Güvenli, çevre dostu malzeme
Kullanılan malzeme polietilen çevre dostudur ve tamamen geri dönüştürülebilir. İşlenmesi sırasında veya yangın durumunda herhangi bir şekilde toksik madde yayılımı olmaz.