Tuvaletler için komple çözüm

Geberit tuvalet sistemleri

Geberit tuvalet sistemleri: Mükemmel uyum
Geberit tuvalet sistemleri, güvenli ve ekonomik bir sıhhi tesisat montajı için, tesisatçıların ihtiyaç duyabileceği her şeyi sunar. Duvar önü ve gömme rezervuarlardan akıllı deşarj kontrol çözümlerine, su tasarrufu sağlayan dönüştürme setlerine ve ödül kazanan sıhhi tesisat modüllerine kadar – tüm deşarj teknolojileri en ince ayrıntısına kadar ünlü Geberit mükemmelliğini sunar. Bugün, otomatik taharet yapan tuvalet Geberit AquaClean, banyoda hijyen ve vücut bakımı için yeni standardı belirlemeye başladı.

Her şeyin mükemmel bir uyum içinde çalıştığı komple sistemler
Birçok çekici tasarım sahip Geberit kumanda kapaklarıyla birlikte, tasarım, fonksiyon ve ekonomik verimliliğin mükemmel bir şekilde eşleştiği, tuvaletler için komple sistemler yaratılmaktadır.


Geberit gömme rezervuarları 40 yıldan uzun süredir güvenilirliklerini kanıtlamış, tüm dünyada bir milyondan çok montaj gerçekleştirilmiştir. Su tasarrufu söz konusu olduğunda, standardı onlar belirler. Geberit, su tasarrufu sağlayan dönüştürme setleriyle, eski modellerin bile modern zamanlara uygun olarak kaynak tasarrufu sağlar bir şekilde çalıştırılabilmesini sağlar.Kullanıcısını suyla temizleyen tuvalet Geberit AquaClean, banyolara ve sıhhi mekanlara yeni bir boyut kazandırır.


Geberit AquaClean hakkında daha fazla bilgi


Tasarım ödüllü Geberit Monolith WC modülü ile Geberit, banyo tasarımında yeni bir sayfa açmaktadır. İster yeni bir binada isterse banyo renovasyonunda– iyi tasarlanmış modülün montajı yalnızca bir tesisatçı tarafından hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir.


Geberit Monolith hakkında daha fazla bilgi


Geberit kumanda kapakları banyoya yapılacak montajlarda mükemmel yüzey uygulaması sağlar ve pisuvar deşarj kontrolleri ve kapaklarıyla uyumlu birçok çekici tasarımla kullanıma sunulmuşlardır.


Kumanda kapakları hakkında daha fazla bilgi