Mükemmel bir çözüm

Geberit gömme rezervuarlarla uyumlu kumanda kapakları

Duvarın arkasında: Geberit duofix

Geberit’in sunduğu duvar arkası çözümleri mükemmel fonksiyonellik, uyum ve maksimum dayanıklılık sağlar. Kullanıcı yalnızca kumanda kapaklarını görür. Spesifik uygulamalar ve özel mekanlara doğru ürünleri sağlamak amacıyla çeşitli deşarj sistemleri mevcuttur. Gömme rezervuarlara uygun kumanda kapağının kolay eşleşmesi için ürünler ortak aile adlarıyla isimlendirilmiştir: Sigma, Omega ve Delta.


Sigma ailesi

Geberit Sigma gömme rezervuar ailesi standart kullanımlar için oval çözümler sunar. Sigma rezervuarlarla uyumlu kumanda kapakları yenilikçi fonksiyonlar sağlar.


Omega ailesi

Geberit Omega çok yönlüdür ve özel mekan tasarımları için mükemmel seçimdir. Omega ailesi üç değişik yükseklikte olup deşarj sistemi için farklı montaj seçenekleri sunar. Omega kumanda kapağı şaşırtıcı derecede küçük ve şıktır.


Delta ailesi

Geberit Delta deşarj sistemleri, Geberit kalitesini kısıtlı bir bütçeyle yaşamak isteyenler için ideal çözümdür. Üç farklı renkte mevcut olan Geberit Delta kumanda kapakları yüksek kaliteli plastikten imal edilir ve her banyo tasarımına uyum sağlar.