Her proje için uygun eleman

Tuvaletler için Geberit Duofix

Birçok tasarım ve yükseklik için uygun
Geberit Duofix elemanları neredeyse her inşaat durumu için uygun çözümler sağlar. Birçok tasarım ve yükseklikte kullanıma sunulmuşlardır.

Farklı yükseklikler için uygun montaj
Farklı yüksekliklerdeki montajlarda asma klozet modelleri için standart montaj elemanları: 112 cm yüksekliğindeki Geberit Sigma gömme rezervuar 12 cm (UP320) ve 82 ve 98 cm yüksekliğindeki 15 cm'lik Geberit Kappa gömme rezervuar 15 cm (UP200)

Özel projeler ve engelsiz binalar için çözümler
Farklı genişliklerde özel elemanlar ve köşeden köşeye montaj, istenmeyen şekilde düzenlenmiş sıhhi mekanlarda bile yerden optimum şekilde yararlanılmasına olanak tanır. Özel WC elemanları engelsiz banyolar için de kullanılabilir.

Kanıtlanmış Geberit rezervuar teknolojisi
WC'ler için Geberit Duofix elemanları, kendisini onlarca yıldır kanıtlamış olan Geberit gömme rezervuar teknolojisiyle donatılmıştır.


WC'ler için Geberit Duofix elemanı örnekleri:

Engelsiz WC'ler için Geberit Duofix elemanı

Engelsiz WC'ler için Geberit Duofix elemanları, tutunma yerlerinin güvenli şekilde sabitlenmesi için önceden takılan montaj plakalarıyla birlikte kullanıma sunulmuştur.
Kod no 111.375.00.5

Yükseklik ayarı yapılabilen Geberit Duofix elemanı

Yükseklik ayarlı montaj elemanları klozet seramiğinin bile istenildiği zaman yenilenmesine olanak tanır – engelsiz sıhhi mekanlarda daha fazla kolaylık için.
Kod no 111.350.00.5

DuoFresh için Geberit Duofix elemanı

12 cm'lik Geberit Sigma gömme rezervuarlı (UP320) WC için Geberit Duofix elemanları, DuoFresh koku giderme mekanizmasının montajı için önceden montajlı olarak gelir. Elektrik bağlantısının yerini bulmak için montaj bilgilerini içeren bir bilgilendirme işareti Geberit Duofix montaj elemanına monte edilmiştir.
Kod no 111.370.00.5

Farklı genişlikteki WC'ler için Geberit Duofix elemanı

Farklı genişlikteki Geberit Duofix montaj elemanları, farklı WC montajları için kullanıma sunulmuştur.
Kod no 111.385.00.5

Köşeye monte edilecek WC için Geberit Duofix elemanı

Köşe çözümleri için montaj elemanları, klozetleri çok küçük veya istenmeyen şekilde düzenlenmiş sıhhi mekanlara monte etmek için idealdir.
Kod no 111.390.00.5