Hemzemin duşlar yeniden tanımlanıyor

Duvar süzgeci

Hemzemin banyolar
Gideri yerden duvara taşıyarak banyonuzun zeminini pürüzsüz kılabilirsiniz. Bu sayede şap daha kolay uygulanır.


Duvarın arkasında
Geberit GIS ve Geberit Duofix montaj elemanları montaj süresini kısaltır ve dayanıklıdır. Geberit duvar süzgeci seramik ustalarının tüm sorunlarına çözüm sunar.


Düşük montaj yüksekliği
Sifon içindeki su yüksekliği sayesinde Geberit duvar süzgeci özellikle düşük şap yüksekliği olan durumlara çok uygundur. Tüm mevcut bağlantılara problem çıkarmadan bağlanabilir, bu nedenle renovasyon projeleri için de uygundur.

Günlük kullanım
Geberit duvar süzgeci kolayca çıkabilen saç süzgeci sayesinde hızlıca temizlenir.


Her zevke uygun kapaklar
Banyoda gözle görünen tek parça duvar süzgecinin kapağıdır. Kapak 4 yüzey alternatifi ile sunulur: Parlak krom, paslanmaz çelik, beyaz ve duvar malzemesi ile kaplanabilen özel kapak. Ayrıca genel mekanlarda kullanıma uygun vidalı alternatifi de mevcuttur.

Toplayıcı profil
Geberit duvar süzgecinin tam önüne ekstra toplayıcı profil monte etmek, duvarın önünde hafif bir eğim yaratmak için uygun bir çözümdür.I


Yüksek deşarj kapasitesi, güvenli test süreci
Geberit'in standartlardaki 50 mm su derinliğine sahip süzgeci; 0,8 l/s'lik deşarj kapasitesine sahiptir. Geberit duvar süzgeci farklı inşaat şartları için test edilmiştir, yangından korunma ve ses yalıtımında önemli güvenlik önlemleri sunar.