Mükemmel su çözümleri

Geberit sıhhi tesisat ürünleri

Başarılı bir sıhhi tesisat şirketinin ihtiyaç duyduğu her şey
Kolay montaj, ilgili standartlarla ve talimatlarla uyumluluk ve ekonomik verimlilik: Geberit ürünleri ve Geberit sistemleri tesisatçıların ve mühendislerin işlerinde başarılı olmak için ihtiyaç duydukları her şeyi sunar.

Yüksek güvenilirlik ve planlama özgürlüğü
Geberit ürünlerini, Geberit montaj sistemlerini kullanırken, bina sahipleri ve mimarlara yalnızca renovasyon sırasında değil, yeni inşaatlarda da yüksek derecede güvenilirlik, kolaylık, sıhhi tertibatların planlanması ve yerleştirilmesi, uygun maliyetli ve hızlı ilerleme olanağı sağlanır.

En iyi bağlantılar
Geberit atık fittingleri Geberit sifonlar, Geberit montaj sistemleri ve diğer Geberit aksesuarları banyo ve mutfak lavabolarının, küvetlerin, duş teknelerinin ve bidelerin drenaj sistemine güvenli ve fonksiyonel bağlantılarını sağlar.

Güvenilir bir drenaj kapasitesi için hidrolik olarak optimize edilmiştir
Her drenaj sisteminde hidrolik korelasyonlarla ilgili Geberit deneyimi kullanılır ve her ürün mümkün olan en iyi drenaj kapasitesini ve maksimum derecede güvenli bir çalışmayı elde etmek için geliştirme laboratuvarlarımızda optimize edilir.

Neredeyse her sıhhi tesisat montajı için uygun bağlantılar
İster standart bir uygulama, isterse özel çözümler söz konusu olsun, Geberit'te neredeyse her türlü sıhhi tesisat montajı için her zaman doğru bağlantı vardır.