Güvenilir ve hijyenik pisuvar sistemleri

Geberit pisuvar deşarj sistemleri

Hijyen için fotoselli sistemler

Geberit fotoselli pisuvar deşarj sistemleri, genel ve ticari mekanlarda kullanıcıya daha iyi hijyen sunar ve her zaman deşarj edilmiş, hijyenik bir pisuvarla karşılaşılmasını sağlar.

Mükemmel güvenlik

Pisuvar deşarj sisteminin deşarj teknolojisi, sürekli yüksek frekanslı çalıştırma durumunda bile iki aşamalı yenilikçi bir filtre sistemiyle kirden korunur. Güvenilir çevre algılaması yapılması sayesinde kıyafet ve aydınlatmaya bakılmaksızın kullanıcıların güvenli bir şekilde algılanmasını sağlar ve banyonuzu yerden tasarruf yapacak şekilde planlamanıza olanak tanır. Bireysel olarak ayarlanabilen 1 - 168 saat aralıklı deşarj ve 3 - 180 saniye arası akış zamanı musluk suyu hijyenini artırır. Gider dolgusunun ayarlanabilir olması kötü kokuları önler. Ayarlar, Geberit servis kumandası kullanılarak, menüde basit bir gezintiyle yapılır.

Esnek modüler konsept

Kullanımlarına bağlı olarak, Geberit pisuvar deşarj kontrolleri basit modüler konsepte dayalıdır ve elektrikle veya pille çalışan bir kontrolle veya pnömatik deşarj kumandasıyla donatılmıştır.

Sifon sensörü sayesinde vandalizme karşı dirençlidir

Pisuvar sifonlarında değiştirilebilir bir sensör içeren gizli pisuvar deşarj sistemleri vandalizme karşı oldukça dirençlidir ve ayarlama bakımından daha fazla tasarım esnekliği sağlar.

Su tasarrufu: 1 litre deşarj

Geberit pisuvar deşarj sistemleri herhangi bir kısıtlama olmadan1 litre deşarj teknolojisini uygular. Bu, geleneksel 3 litre deşarj teknolojisiyle karşılaştırıldığında yaklaşık yüzde 60 oranında su tasarrufuyla sonuçlanır. İşletme maliyetleri genellikle susuz pisuvarlarınkinden daha düşüktür.

Geberit elektronik ve pnömatik pisuvar deşarj sistemleri, EUnited Valves WELL etiketini elde ettiler.


WELL - Su Verimlilik Etiketi

Geberit elektronik pisuvar deşarj kontrolleri

En yüksek verimlilik derecesiyle ödüllendirilmiştir – WELL Etiketi Sınıf A

Pnömatik manuel kumandalı Geberit pisuvar deşarj kontrolleri

İkinci en yüksek verimlilik derecesiyle ödüllendirilmiştir – WELL Etiketin Sınıf B