Elektrohidroliklerle iş hızlı bir şekilde ilerler

Geberit presleme aletleri

Kullanımı kolay presleme aletleri
Yüksek ekonomik randıman elde edebilmek için, bina şantiyelerinde işlerin hızlı ve güvenli bir şekilde ilerlemesi gerekir. Geberit presleme aletleri, Geberit sistemlerinin tüm fittinglerini güvenilir şekilde preslemek için hafif ve yüksek performanslı bir teknoloji sunar.


Tüm boru çapları için

Ürün serisi, banyo renovasyonu için kullanışlı presleme aletlerinden, büyük bina şantiyelerinde çalışmanın hızla ilerlemesi için elektrohidrolik aletlere kadar uzanır. Ürün serisi, ilgili presleme ağızları ve manşonlarla tamamlanır.

Hızlı, işi hafifletici çalışma

Yeni nesil hidrolik presleme aletleri (ECO 203, ACO 203, EFP 203) çok küçük, hafif ve kullanımı kolaydır. Bu, çalışmayı daha az yorucu hale getirir ve bina şantiyesinde verimliliği artırır. Çift bileşikli, ince ve kaymayan bir tutacak, aleti sıkıca kavramayı ve ergonomik şekilde tutmayı sağlar.


En son teknoloji eseri pil ve "günlük defteri"

Yeni kablosuz Geberit presleme aletleri ACO 102 / 202, en son teknoloji lityum iyon pil teknolojisiyle donatılmıştır. Presleme aletinin yüksek pil kapasitesi ve minimize edilmiş enerji tüketimi sayesinde, pili değiştirmek için gerekli süreyi azaltmak mümkün olmaktadır. Kısa pil şarj süreleri ve birlikte verilen yeniden şarj edilebilir iki pil, pille çalışan presleme aletlerinde de sürekli çalışmaya olanak tanır. Bir elektronik "günlük defteri" Geberit ECO ve ACO sıkıştırma aletleriyle yapılan presleme işlemlerini sayar ve 40.000 işlemden sonra servis muayenesi zamanının geldiğini gösterir. Servis personeli gerekli tüm bilgileri günlük defterinden okuyabilir ve servis çalışmasında bu bilgileri dikkate alır.