Her zaman iyi tedarik

Geberit temin sistemleri

Modern binalar için can suyu
Modern bir bina su, ısı, enerji ve daha fazlasıyla beslenmesi gereken karmaşık bir organizma gibi çalışır. Geberit, bir binanın fonksiyonlarını güvenli ve sürekli olarak sürdürecek çözümleri sağlar.

Yaşamsal fonksiyonlar iyi ellerde
İçme suyu, ısıtma, gaz, endüstriyel fabrikalar, sprinkler ve daha fazlası: Konut olarak kullanılan binalar, endüstriyel ve genel için Geberit temin sistemleri, binaların ve fabrikaların yaşamsal fonksiyonlarının gerektiği gibi çalışmasını sağlar ve müşterilerimizin bizden beklediği güvenilirliği yerine getirir.


İçme suyu: en değerli kaynağımız

İçme suyu, yaşamımızı sürdürmemizin yanı sıra kişisel hijyen için de en değerli kaynağımızdır. En katı kalite standartlarına uygun olması gerekir ve buna göre sıkı bir şekilde izlenir. Geberit, Avrupa'da üretilen sistemlerle, bir binadaki suyun kalitesinin, suyun su şebekesinin ana kaynağından ayrıldığı andaki kalite düzeyinde tutulmasını sağlar. Geberit'in onlarca yıla dayanan deneyimin ve kendi ARGE departmanlarımızdaki geliştirme çalışmalarının ulaştığı nokta olan know-how, güvenilir ve en son teknolojiye dayalı bir çözümün en son standartlarla ve mevzuatla her zaman uyumlu olacak şekilde tesisatçıların, tesisat mühendislerinin, operatörlerin ve ev sahiplerinin kullanımına sunulmasını garanti eder.

Musluk suyu için Geberit tedarik sistemleri hakkında daha fazla bilgiIsıtma: hızlı, güvenilir ve ekonomik montaj

Isıtma uygulamaları için boru sistemlerinin en azından iki temel gereksinimi karşılaması gerekir: Sızıntılara karşı güvenilir şekilde korumalı ve kolay çalıştırılabilir olmalıdırlar. Tesisatçıların ekonomik başarılarını artırmak için ısıtma sistemi montajını daha da hızlandırmak ve kolaylaştırmak üzere kullanabilecekleri iyileştirmeler ve yeni çözümler üzerinde sürekli olarak çalıştığımızdan, Geberit boru sistemleri daha da fazlasını yapabilir.

Isıtma uygulamaları için Geberit temin sistemleri hakkında daha fazla bilgiGaz: Maksimum güvenlik en öncelikli koşuldur

Gaz tesisatları bir binanın temin borularının yalnızca küçük bir kısmını oluştursa da, içinden yanıcı ve patlayıcı enerji kaynağının aktarıldığı boruların güvenlik gereksinimleri çok yüksek olduğundan, bu tesisatlar önemli bir rol oynar. Bu nedenle, gaz için Geberit temin sistemlerine özellikle katı kalite denetimleri uygulanır. Her bir fitting çeşitli katı sızıntı testleri sırasında tek tek kontrol edilir.

Gaz için Geberit temin sistemleri hakkında daha fazla bilgiEndüstri fabrikaları: Özelleştirilmiş temin sistemleri

Endüstriyel boru sistemi uygulamaları kullanıldıkları alanlar kadar çeşitli ve çok sayıdadır. Fabrika mühendisliğinden otomotiv endüstrisine, gemi inşasından eczacılık ve yiyecek işlemeye kadar, Geberit ürün serisinde buhar, sanayi suyu, alkaliler, asitler ve diğer yöntemler için pratik çözümler bulunur.

Endüstriyel fabrikalar için Geberit temin sistemleri hakkında daha fazla bilgiSprinkler: Bir yangını yayılmadan önce söndürmek

Sabit yangın söndürme ve sprinkler sistemleri, bir yangın başladığında yayılmasını önlemek için yangını söndürecek veya başka araçlarla kolayca söndürülebilmesi için yangını kontrol altında tutacak şekilde tasarlanmıştır. Geberit Mapress presleme sistemleri geniş bir sprinkler sistemleri ve yangın söndürme su boruları serisi için onaylanmıştır ve bu nedenle sertifika kuruluşları VdS, FM ile DIN mevzuatının ve ayrıca çeşitli uluslararası sertifika kuruluşlarının taleplerini karşılamaktadır.

Sprinkler ve yangın söndürme suyu boruları için Geberit temin sistemleri hakkında daha fazla bilgi