En değerli kaynağımız için koruma

Geberit içme suyu hijyeni

Güvenli ve içme suyu montajları
İçme suyu en değerli kaynağımızdır. Evdeki içme suyu tesisatı suyun musluktan kaynağı ile aynı kalitede akmasını ve mikrop içermemesini sağlamalıdır. Geberit'in en önemli görevlerinden birisi, bu gereksinimleri istisnasız olarak karşılayan ürünleri ve genel sistemleri geliştirmek ve tesisatçıların sorunsuz ve standartlara uygun montaj olanağından yararlanmalarını sağlamaktır.

Hijyen ve daha fazlası için akıllı detay çözümleri
Geberit, içme suyu borularındaki başlıklar, fittingler ve sistem valfleri gibi akıllı çözümlerle, bina şantiyesinde montaj işleminin tamamlanmasından sonra hijyenik ürünlere kir parçacıklarının girmemesini sağlar. Presleme göstergeleri ve preslenmemiş fittingler varsa sızıntı olması, neredeyse benzersiz bir montaj güvenliği sağlar.

Güvenilir derecede yüksek su kalitesine ilişkin know-how
Yenilikçi ürünlere ve optimum planlamaya ek olarak, eğitim ve daha fazla eğitim Geberit'te önemli olgulardır. Uzun yıllar boyunca, Geberit, içme suyu tesisatlarının güvenli şekilde planlanmasına ilişkin hesaplama programlarıyla, eğitim kurslarıyla ve hijyen mühendislerini ve tesisatçıları en son teknik gelişmelerden, standartlardan ve mevzuattan haberdar durumda tutmak için sağladığı bilgilerle sektörde dikkat çekici bir ün kazandı.