Güçlü boru

Endüstriyel fabrikalar için Geberit temin sistemleri

Birçok ortam ve uygulama için boru sistemleri
Geberit boru sistemleri endüstriyel tesislerde uzun yıllardır kullanılmaktadır ve çok çeşitli uygulamalar ve ortaö için uygundur. Otomotiv endüstrisinde, fabrika mühendisliğinde ve gemi yapımı uygulamalarında, Geberit boru sistemleri özel fittingleri ve borularıyla bu tür ortamlarda kullanım için mükemmel şekilde donatılmıştır.

Bastırma: ekonomik, güvenli ve güvenilir
Bugün boru sistemlerinin soğuk olarak bağlanması endüstride neredeyse standart haline gelmiştir ve kaynak ve lehimleme gibi karmaşık işlemlerin yerini hemen hemen almış bulunmaktadır. Bastırma teknolojisi yardımıyla yapılan bağlantılar çok yüksek güç değerlerine ulaşmakta ve boyutlarına bağlı olarak 75 bar'a kadar basınca dayanmaktadır. Hızlı işlem, finansal fayda ve kesinti sürelerinin en aza indirilmesi anlamına gelir. Yangın riski azaldığından, açık alev olmadan çalışmak da güvenliği artırır.

Geberit Yeterlilik Merkezi Endüstrisi
Geberit Yeterlilik Merkezi Endüstrisi (CCI), belirli durumlarda hangi sistemlerin endüstriyel müşterilerin gereksinimleri için uygun olduğunu ve hangi belirli özelliklerin planlama ve yürütme sırasında dikkate alınması gerektiğini inceler. Sorular Geberit saha servisi temsilcileri aracılığıyla veya e-posta yoluyla gönderilebilir.

Tipik endüstriyel uygulamalar:


Makine mühendisliği Otomotiv endüstrisi Kimya ve eczacılık Gemi yapımı Gıda endüstrisi
İşlem, soğutma ve iyonsuzlaştırılmış su İşlem, soğutma ve iyonsuzlaştırılmış su İşlem, soğutma ve iyonsuzlaştırılmış su Musluk suyu boruları Musluk suyu boruları
Basınçlı hava Basınçlı hava Basınçlı hava Isıtma ve soğutma Doymuş buhar
Endüstriyel gazlar Endüstriyel gazlar Endüstriyel gazlar Makine dairesi sistemleri Endüstriyel gazlar
Teknik sıvılar Teknik sıvılar Yangın söndürme sistemleri Tuzlu su boruları Temizlik maddeleri/dezenfektanlar
Yangın söndürme sistemleri Yağlar ve yakıtlar   Yangın söndürme sistemleri