Banyo için özgürlük

Geberit montaj sistemleri

Günümüzde banyolar bu şekilde yapılıyor
Alanı tasarlama özgürlüğü, bina şantiyesinde daha hızlı ilerleme ve uygun maliyet: Banyo planlaması ve uygulaması söz konusu olduğunda müşterilerinizin beklentisi budur. Geberit montaj sistemlerinin mükemmel şekilde koordine edilen bileşenlerini kullanarak, alçıpan ve tuğla duvar konstrüksiyonunda banyonun yeniden modellendirilmesinden yeni binalarda sıhhi mekanların oluşturulmasına kadar herhangi bir inşaat projesi için özelleştirilmiş ve ekonomik çözümler geliştirebilirsiniz.


Geberit Duofix, evrensel ve kendinden destekli montaj elemanlarıyla kapsamlı hijyen nesneleri serisidir. Bölme duvarına montaj, profil bölmede duvar içine montaj ve parça yüksekliğinde veya oda yüksekliğinde duvar önü montajları için uygundur ve hem yeni binalarda hem de modernizasyonlarda kullanılabilir.

Geberit Duofix hakkında daha fazla bilgiGeberit Kombifix montaj elemanları, tuğla duvar konstrüksiyonunda sıhhi mekan tesisat montajı için çözüm sağlar. Tüm genel hijyen nesneleri için montaj elemanları mevcuttur. Elemanlar, bir tuğla veya beton duvar önünde açıkta yapılan montajlarda kullanım içindir.

Geberit Kombifix hakkında daha fazla bilgi