Alçıpan konstrüksiyonunda evrensel beceri

Geberit Duofix

Yeni binalar ve modernizasyon için kendinden destekli elemanlar
Geberit Duofix, tüm sıhhi ekipman için alçıpan konstrüksiyonunda, kapsamlı bir kendinden destekli montaj elemanları serisi sağlar. Bölme duvarına montaj, duvar içi montaj, profil bölme duvarlarında duvar içine montaj ve parça ve oda yüksekliğinde duvar montajları için uygundur. Yeni binalarda ve renovasyonlarda kullanılırlar.

Tüm sıhhi ekipman için montaj elemanları
Asma klozetler ve Geberit AquaClean için, aryıca Geberit DuoFresh koku giderme ünitesini bağlamak için elemanlar mevcuttur. Küvet ve duş fittinglerinin yanı sıra, duş armatürleri ve duvardan giderli duş drenajı için montaj elemanları da mevcuttur. Pisuvar ve bide için Geberit Duofix montaj elemanları, asma klozetler için köşe çözümleri ve engelsiz banyolarda tutma yerlerinin takılacağı montaj plakaları da kullanıma sunulmuştur.

Neredeyse her yapı durumu için özelleştirilmiş çözümler
Geberit Duofix, bina şantiyesinde yerinde montaj için özelleştirilmiş çözümler sağlar. Sistem rayı ve profil bölmeler Geberit Duofix sistem duvarları olarak tam montaj duvarlarının yaratılmasına da olanak tanır ve yalnızca her standart konstrüksiyon durumunda hizmet görmekle kalmaz, aynı zamanda özel gereksinimleri de karşılayabilir.Adım 1 Adım 2
Oda yüksekliğinde bölme duvarını sistem rayına vidalayın ve teleskopik desteği aşağı uzatın. Oda yüksekliğinde bölme duvarını sistem rayına sokun ve yerine tutturun.

Adım 3 Adım 4
Hijyen elemanlarını bölme duvarıyla hizalayın ve köşeli braketle tutturun. Oturmalı konektörlerle bölme duvarını raya sabitleyin.