Geberit'ten yenilikler

Teknoloji ve tasarımın kusursuz uyumu

Pisuvar

Her ihtiyacı karşılar

Geberit pisuvar sistemleri ailesine yeni eklenen iki yeni pisuvar, minimum deşarj hacmi için tasarlanmıştır. Konumlandırma özgürlüğü tanıyan bu sitem her yapı projesine uyum sağlayan en iyi çözümdür.

Geberit pisuvar sistemleri


ACO 203 ve ECO 203 presleme aletleri

Yeni Geberit ACO 203 and ECO 203 presleme aletleri

Yeni jenerasyon presleme aletleri, hafif tasarımları ile daha fazla güç sağlayarak etkileyici bir izlenim veriyor. Entegre presleme noktası ışığı, karanlık köşelerde optimum görünürlük sağlar.

Alet ve aksesuarlar


Monolith çerçevesi

Düşündüğünüzden daha kolay

Geberit Monolith rezervuar modülünün montajı artık daha da kolay. Taşıyıcı çerçevenin Geberit Duofix montaj elemanına benzer tasarımı hızlı ve kolay kurulum imkanı verir.

Geberit Monolith rezervuar modülü


Sigma30 kumanda kapağı

Mükemmel fonksiyon mükemmel tasarım ile buluşuyor

Kanıtlanmış güvenilirlik artık yeni bir görünüme sahip: Geberit, yeni tasarım ve modellerle deşarj sistemlerinde geniş ürün yelpazesi sunuyor.

Geberit kumanda kapakları


Pisuvar bölmesi, toprak rengi cam

Düzenli tasarım

Tasarımları Geberit pisuvarlar ile uyumlu olan Geberit pisuvar bölmeleri, farklı model seçeneklerinde mevcuttur.

Geberit pisuvar bölmeleri


Mapress presleme halkaları

Geberit Presleme halkaları, 76,1, 88,9 ve 108 çapları için

Yaylı mekanizması sayesinde kolay kullanım. Yeni presleme halkaları öncekilerden daha hafif ve daha kompakttır.

Alet ve aksesuarlar


Geberit duş kanalı

Geberit duş kanalı

Hem şık hem de hijyenik bir duş kanalına sahip olmak ister misiniz? Eğer cevabınız evetse, Geberit ClenLine duş kanalı size istediğiniz çözümü sunuyor.

Geberit duş kanalı


Geberit AquaClean Mera

Geberit AquaClean Mera akıllı klozet

Yeni Geberit AquaClean Mera akıllı klozet, WhirlSpray duş teknolojisi, hibrid sıcak su sistemi ve TurboFlush deşarj teknolojisi gibi yenilikler sunuyor. İhtiyaçlarınıza göre dizayn edilmiş iki tasarım arasından seçim yapın: Comfort ve Classic.

Geberit AquaClean Mera


Geberit Setaplano duş zemini

Geberit Setaplano duş zemini

Yüksek kaliteli Varicor malzemesinden üretilen Geberit Setaplano duş zemininin birden çok parçası ön montajlı olarak gelir. İzolasyon bezi fabrikada entegre edildiği için özellikle montajda olağanüstü bir güvenlik sağlar.

Geberit Setaplano duş zemini


Geberit batarya sistemi

Geberit batarya sistemi

Geçmişte, sensörlü bataryaların kontrol kutusu bataryanın içinde ya da arkasında bulunduğundan, eski tip bataryalar zarif bir tasarıma sahip değildi. Geberit'in yeni bataryaları bu probleme zarif bir çözüm sunuyor.

Geberit batarya sistemi


Geberit Pluvia Autodesk Revit

Geberit, BIM programı Autodesk® Revit®'in kullanıcıları için bir eklenti sunuyor. Hidrolik hesaplamalar da dahil olmak üzere Geberit Pluvia tesislerini doğrudan Autodesk® Revit®'de planlamanıza izin verir. Bu nedenle, planlanan sistemin hidrolik sertifikası, malzeme listesi, seçenekleri ve montaj süreleri için bir düğmeye dokunmak yeterlidir.