Kolay montaj ve ödüllü tasarım

Geberit Monolith rezervuar modülü

Modern tasarımlı hijyen teknolojisi
The Geberit Monolith rezervuar modulü birçok uluslararası ödül kazandı ve kullanıcılar tarafından çok beğenildi. Tüm rezervuar, çift kademeli deşarj ve sifon teknolojileri şık bir modülün içine gizlendi. Geberit Monolith rezervuar modülü asma ve yere oturan klozetlerle, ayrıca Geberit AquaClean modelleriyle uyumlu. Cam panel farklı renk seçenekleri ile sunuluyor. Geberit Monolith ailesinin yeni üyesi Monolith Plus sunduğu ekstra özelliklerle dikkat çekiyor.


Sadece birkaç saat içinde kullanıma hazır
Temperli camdan yapılan bir ön panel ve alüminyumdan yapılan zarif yan panellerle, Geberit Monolith rezervuar modülü her banyoda çok hoş görünür. Birçok durumda, binada yapısal değişiklik yapılmadan mevcut su ve elektrik bağlantılarına bağlanabilir. Montaj, tek bir tesisatçı tarafından çok fazla toz, kir veya gürültü oluşmadan yapılabilir. Ve tuvaletiniz yalnızca birkaç saat içinde kullanıma hazır olur.

Ekonomik su tüketimi için en yüksek puanlar
Monolith rezervuar modülü, yüksekliği farklı 2 modele sahiptir: 101 cm ve Geberit Monolith lavabo modülü ile uyumlu 114 cm. Ayrıca asma ve yere oturan klozetler ve Geberit AquaClean ile uyumlu 3 farklı modeli vardır. Geberit Monolith rezervuar modülü Su Verimliliği Etiketi'nde (EUnited Valves WELL Etiketi) en yüksek notları almıştır.

Geberit Monolith rezervuar modülü, toprak rengi

Yükseklik:114 cm
Asma klozetler ile uyumlu

Geberit Monolith rezervuar modülü, siyah

Yükseklik:114 cm
Geberit AquaClean ile uyumlu

Geberit Monolith rezervuar modülü, beyaz

Yükseklik:101 cm
Geberit AquaClean ile uyumlu

Geberit Monolith rezervuar modülü, yeşil

Yükseklik:101 cm
Yere oturan klozetler ile uyumlu

WELL - A Sınıfı Su Verimlilik Etiketi

Geberit Monolith rezervuar modülü

En yüksek verimlilik derecesiyle ödüllendirilmiştir – A Sınıfı WELL Etiketi

Yeni: Geberit Monolith Plus – Çekici ve pratik!

Geberit Monolith Plus

1

LED aydınlatma

ComfortLight

7 farklı renge sahip LED aydınlatma Geberit Monolith Plus rezervuar modülüne yaklaştığınızda otomatik olarak açılarak hoş bir atmosfer yaratır.

2

Gündüz/gece algılaması

Aydınlık sensörü

Gece/gündüz algılamasını sağlayan aydınlık sensörü manuel olarak açılıp kapanabilir. ComfortLight karantıkla otomatik olarak aktive edilir.

3

Koku alma fonksiyonunun aktivasyonu

Kullanıcı algılama

Koku alma fanı, kullanıcı klozete oturduğu anda çalışmaya başlar.

4

Verimli koku alma fonksiyonu

Seramik petek filtre

Artık kimse tuvaletinde kötü kokular istemiyor. Koku alma teknolojisi seramik petek filtrede gizlidir - kötü kokuların giderilmesi için efektif yöntem. Kolaylıkla değiştirilebilen seramik petek filtre uzun ömürlüdür (> 6 yıl).

5

Sessiz çalışır

Sessiz fan

Sessiz çalışan fan kötü kokuları doğrudan klozetin içinden alır.

6

Nazik deşarj aktivasyonu

Dokunmatik tuşlarla deşarj

Deşarj süreci dokunmatik tuşlara nazikçe dokunarak başlatılır. Işık renginin değiştirilmesi gibi tüm ayarlar kontrol panelinden yapılabilir.

7

Asma ve yere oturan klozetlerle uyumlu

Uyumluluk

Geberit Monolith Plus, tüm asma ve yere oturan klozetlerle ve Geberit AquaClean modelleri ile uyumludur.

8

Elektrik bağlantısı

Kolay montaj

Elektrik bağlantısı varsa Geberit Monolith Plus kolayca monte edilir. Tüm parçalara kolayca erişilebildiği için servis ve bakım hizmeti de kolaylıkla sağlanır.

Doğrudan klozetin içinden koku alma fonksiyonu
Koku alma ünitesi banyonuza temiz hava ve ferahlık sunar. Geberit Monolith Plus rezervuar modülü bu ferahlık hissini sunarken banyonuza şıklık katar. Monolith Plus, tüm asma ve yere oturan klozetlerle ve Geberit AquaClean modelleriyle uyumludur.


Yenilikçi ve iyi düşünülmüş
Elektrik bağlantısı varsa Geberit Monolith Plus kolayca monte edilir. Tüm parçalara kolayca erişilebildiği için servis ve bakım hizmeti de kolaylıkla sağlanır.


Yön veren fonksiyonlar
Karanlıkta, LED ışık ünitesi, kullanıcı Monolith Plus'a yaklaştığında yumuşak bir aydınlatma sağlar Işığın rengi ve yoğunluğu zevke göre ayarlanabilir. Şık, dokunmatik tuşlar deşarj sürecinin sessiz bir şekilde başlatılmasını sağlar.


Tasarım ödülleri

  • product design award
  • Interior innovation award
  • plus x award