Geberit AquaClean 8000plus

En lüks şımartma programı

Banyolarındaki gereksinimleri en yüksek seviyede olan müşteriler, Geberit AquaClean'e hayran kalırlar. Yüksek kaliteli Geberit AquaClean serisinde yer alan bu en üst seviye model, kalıcı kalitesi, şık tasarımı ve çeşitli ek konfor fonksiyonlarıyla ikna edicidir.

Sofistike taharet prensibi
Rahat bir şekilde otururken, bir tuşla su püskürterek, size uygun bir yoğunluk ve sıcaklık seviyesinde taharet sağlar. Sıcak hava üflemeli kurutucu, konfor programını tamamlar. Geberit AquaClean böylece, klasik bideler için cazip bir alternatif sunmaktadır.

Salınımlı püskürtme
Suyun geriye ve ileriye doğru düzenli bir hareketle püskürtülmesi tam bir temizlik ve mükemmel tuvalet hijyeni sağlar.

Masaj spreyi
Titreşimli masaj spreyinin yararlı ve rahatlatıcı bir etkisi vardır.

Bayanlara özel püskürtme
Bayan müşteriler arasında özellikle popülerdir: Tek başına suyla en incelikli özel hijyen.

Sıcak-hava kurutucu
Spreyden sonra, sizin seçeceğiniz sıcaklıkta çalışan kurutucu ıslaklıktan kurtulmanın en keyifli yoludur.

Her şey gereksinimlerinize mükemmel şekilde uyarlanabilir
Her kullanıcının hissettikleri farklıdır. Bu nedenle, püskürtme kolunun pozisyonundan su sıcaklığına ve yoğunluğuna kadar tüm fonksiyonlar özel olarak ayarlanabilir. Ayrıca, uzaktan kumandayı kullanarak bireysel konfor programlarını bir araya getirebilir ve saklayabilirsiniz.


Tüm yapılar için: Gömme veya duvara montaj
Geberit AquaClean 8000plus'ın 3 farklı modeli mevcuttur: Tüm gömme rezervuarlarla uyumlu gömme model, geleneksel tekniklerle montaj (duvara montaj) yapılan banyolar için, duvara monte edilen asma veya yere oturan modeller.


Rakipsiz temizlik
Püskürtücü her taharet işleminden önce ve sonra musluk suyuyla otomatik olarak temizlenir. Rafine seramik yüzey de kir tutmaz ve bakımı kolayca yapılabilir.


Kolay kullanım
Çalıştırmak kolaydır. Yan taraftaki düğmelere basın veya kendi özel programınızı da ayarlayabileceğiniz uzaktan kumandayı kullanın.

Koku giderme özelliği eklenmiştir
Koku giderme özelliği siz oturur oturmaz otomatik olarak devreye girer. İstenmeyen kokuların ortama sinmesi için zaman kalmaz.

Oturaklar ve kapaklar için yüksek teknoloji
Tüm Geberit AquaClean modellerinde otomatik yumuşak kapanma mekanizması bulunur; yani, özel menteşeler tuvalet oturaklarının ve kapaklarının sessiz bir şekilde yukarı ve aşağı hareket etmesini sağlar. Oturak, optimum düzeyde konfor sağlar ve temizlik için birkaç basit hareketle kolayca sökülebilir.

Entegre çocuk kilidi
Kullanıcı tanıma özelliği ayrıca çocuk kilidi olarak da işlev görür: Fonksiyonlar yalnızca kullanıcı tuvalete oturduğu zaman etkinleşir.

Modern banyo tasarımının simgesi
Geberit AquaClean banyo tasarımlarını keşfedin ve rüyalarınızın banyosunu yaratmak için gerek duyduğunuz ilhamı alın.