Geberit AquaClean 4000

Her eve hijyen

Mevcut tuvaletlerini değiştirmek istemeyen kullanıcılar için - örneğin yaşam alanı buna izin vermiyorsa - Geberit AquaClean otomatik klozet kapağına sahip klozet sistemleri banyo planlamasında mükemmel çözüm sağlar. Geberit AquaClean 4000 otomatik klozet kapağı mevcut bir tuvalete çok kısa sürede takılabilir. Şık tasarımları sayesinde normal bir klozet kapağı havası verir. Özellikleri daha da ikna edicidir:

Klozetlerle uyumlu akıllı klozet kapağı
Banyosunun tasarımını bir adım ileri götürmek isteyenler için birçok klozet ile uyumlu akıllı klozet kapakları ideal bir çözümdür.


Tam bir zindelik hissi için sofistike taharet prensibi
Rahat bir şekilde otururken, bir tuşla vücut sıcaklığında su püskürterek, size uygun bir yoğunluk seviyesinde taharet sağlar. Tamamen temiz ve zinde hissedeceksiniz.

Hijyenik ve temiz
Yıkama çubuğu her bir yıkama işleminden önce ve sonra otomatik olarak temizlenir.


Kolay montaj
Geberit AquaClean 4000 evinizde mevcut olan WC klozetiniz ile kolayca değiştirilebilir.


İleri seviyede kullanıcı dostu
Yan tarafta bulunan kontrol düğmelerini kullanmak çok kolaydır.

Ergonomik oturaklar ve kapaklar
Tüm Geberit AquaClean modelleri gibi bu akıllı klozet kapağı da, özel menteşeler sayesinde yumuşak kapanma mekanizmasına sahiptir. Oturak, optimum düzeyde konfor sağlar ve temizlik için birkaç basit hareketle kolayca sökülebilir.

Banyo tasarımı simgesi
Geberit AquaClean banyo tasarımlarını keşfedin ve rüyalarınızın banyosunu yaratmak için gerek duyduğunuz ilhamı alın. İster klasik, ister modern, isterseniz de tamamen doğal bir tasarım arayışında olun, Geberit AquaClean modelleri, zarafet dolu bir hava yaratırken banyolara, olabilecek en iyi görünümünü kazandırır. İlham almaya hazır olun.