Zaman geçer.

Kalite kalır.

Banyo her gün birkaç kez kullandığımız bir yaşam alanıdır. Banyodaki; sıhhi ürünler, vitrifiyeler, atık su ve drenaj boruları yoğun kullanıma dayanmalıdır. Yıllar boyunca güvenilir bir çalışma sağlamak için ürünlerin kalitesi belirleyici niteliktedir. Geberit'in, ürün geliştirme aşamasında kaliteyi ilk sırada tutmasının nedeni budur. Tüm beklentileri karşılamak için, Geberit ürünleri aşırı koşullarda kapsamlı bir şekilde test edilmiştir. Bununla birlikte, en iyi test "Zaman"dır. Ve kalitenin en büyük kanıtı, 60'lı ya da 70'li yıllarda montajı yapılmış ürünlerin, ilk gününde olduğu gibi hala çalışmasıdır.

"Kalitesi ve güvenilirliği nedeniyle Geberit ürünlerini seçtim. Müşterilerimden aldığım olumlu geri bildirimler doğru tercih yaptığımı gösteriyor"

İsmet Tekeli
İç mimar
TKL Mimarlık


"Geberit ile yaptığım ilk proje 1995 yılında Rand Merchant Bankası'ydı. O zamandan beri Güney Afrika'da 5000'den fazla Geberit gömme rezervuar montajı yaptım. Ürünler; sağlam ve güvenilirdir, bakım gerektirmez. 20 yıldan uzun süredir çalışmaya devam ediyorlar. Kalite ve aldığım hizmet, Geberit'i benim için en iyi tercih yapıyor. "

Alois Pichler
Proje Müdürü
Modern Plumbing Works Pty Ltd


"2003 yılından beri Geberit ile çalışmaktayız. Son 13 yılda, Geberit HDPE borular ve Sovent fittingleri 3 katlı bina projelerinden 20 katlıya kadar birçok projede kullanıldı. Son projemiz olan Discovery Primea'da da, 60 katlı rezidans, Geberit HDPE borular kullandı. Müşterilerimiz Geberit boru sistemlerinden çok memnun."

Eric Yu
Genel Müdür
Ottilie Marketing Inc, Philippines