Sık kullanım için güvenli hijyen

Ticari ve genel mekanlarda pisuvar sistemleri

Güvenilir, estetik, ekonomik
Geberit, genel mekanlarda güvenilir, estetik, ekonomik ve kolay bakım olanağı sunan pisuvarlar sağlayabilmek için her şeye sahiptir. Fotoselli pisuvar deşarj sistemleri seramiğin her zaman temiz kalmasını sağlar. Gizli pisuvar deşarj sistemleri vandalizme karşı daha fazla güvenlik ve tasarım özgürlüğü sunulur. Geberit pisuvar bölmeleri, şık tasarımı temizleme ve bakım kolaylığıyla birleştirir.


Daha fazla hijyen ve fonksiyonel güvenlik için fotoselli pisuvar deşarj sistemleri
Fotoselli pisuvar deşarj sistemleri kullanıcı hijyeni seviyesini yükseltir ve pisuvarın temiz kalmasını sağlar. Geberit pisuvar deşarj sistemleri paslanmaya karşı iki düzeyli bir filtre sistemi tarafından korunur ve böylece her zaman güvenli bir şekilde çalışır. Enerji tasarrufu sağlayan servo prensibi sayesinde, minimum elektrik tüketimi sağlanır. Güvenilir mesafe algılama, giyim ve ışıklandırma nasıl olursa olsun 10 ile 60 cm mesafeden kullanıcıyı fark eder. Bu sayede, pisuvarlar ve duvarlar kısa ve yer tasarrufu sağlayan mesafelerde bağlanabilir.

1 litre tasarruf teknolojisine hazır
Deşarj gücünden ve hijyenden taviz vermeden, 1 litrelik deşarj teknolojisi Geberit pisuvar sifonlarında ve pisuvar seramiklerinde uygulanabilir. Amaca ve güçlü deşarj sayesinde, susuz pisuvarlardan bile daha düşük işletim maliyetlerine sahiptir.

Ayrı ayrı uyarlanabilir
Ayarlar, kullanıcı dostu servis kumandası kullanılarak yapılır. Gizli pisuvar deşarj sistemlerindeki sifon doldurma fonksiyonu sayesinde koku problemlerini ortadan kaldırır. Fabrika ayarı 24 saat olan aralıklı deşarj, 3 ila 180 saniye aralıklarla, 1 ila 168 saat arasındaki bir değere de ayarlanabilir.

Esnek modüler konsept
Fotoselli ve manuel pisuvar deşarj sistemlerinin üniversal montaj seti, montaj işlemini oldukça kolaylaştırır; valf ve elektrik adaptörü alet kullanılmadan takılabilir. Duvar bağlantıları için kullanılabilecek, Geberit kumanda kapakları ve deşarj kumandaları seçenekleri mevcuttur.


Vandalizme karşı dayanıklı ve estetik
Geberit gizli pisuvar deşarj sistemleri vandalizme karşı dayanıklı olduğu kadar estetik ve orijinaldir. Pisuvar deşarjına gömülmüş olan kontrol sensörüne erişilemez. Akış ve sıcaklığa bağlı olarak, pisuvarın kullanılmakta olduğunu güvenilir bir şekilde algılamak için su seviyesindeki sapmayı kaydeder. Benzer şekilde, güvenilir bir su sızdırmazlığı sağlamak için teknoloji, düşük su seviyelerine tepki verir. Sifonda tıkanma olsa bile teknoloji, taşmayı engelleyecek şekilde tepki verir.

Kolay montaj ve bakım
Sensörün hızlı ve kolay bir şekilde montajı ve bakımı yapılabilir. Giderin değiştirilmesi gerekse bile sensör kullanılmaya devam edebilir. Ayarlar servis kumandası kullanılarak kolayca yapılır. Gizli pisuvar deşarj sistemi hemen hemen tüm standart pisuvar taşıyla kullanılabilir.


Çekici tasarım
Kolay temizlik ve güvenli montaj imkanı, estetik tasarım: Geberit pisuvar bölmeleri kullanıcılara ticari ve genel mekan tuvaletlerinde bir miktar mahremiyet sağlar. Güvenli, sağlam ve bakımı kolaydır, estetik tasarımları ile dikkat çekerler.

Gömme bağlantılar
Duvar bölmesi bağlantısı, eloksallı alüminyumdan yapılmış bir kapakla gizlenmiştir. Rayı, sadece özel bir teknolojiyle çıkarılabilecek manyetik bir sistemle tutturulmuştur. Gizli askılaması, görünen askılama sistemlerine göre daha iyi görünümlü ve temizliği kolaydır.


Estetik şekilli ve renkli tasarım
Geberit cam pisuvar bölümler, iki ucu gri veya yeşil renkte parlatılmış, sertleştirilmiş güvenlik camından yapılmış parlak, geometrik dikdörtgen veya organik, oval şeklinde bulunabilir. Darbeye dayanıklı plastikten yapılmış pisuvar bölümleri; alp beyazı, manhattan veya pergoman renkleriyle yamuk şeklinde bulunabilir.