Güçlü ve güvenli

Geberit endüstriyel uygulamalar

Çeşitli madde ve uygulamalara yönelik boru sistemleri
Geberit boru sistemleri yıllardan beri endüstriyel alanda kullanılmakta olup, çok çeşitli uygulama ve maddeler için uygundur. Otomatik sektöründe, fabrika inşaatlarında, kimya sektöründe, gemi inşaat sektöründe olsun, Geberit imalatı özel fitingleri ve boruları bu ortamlar için iyi bir donanıma sahiptir.

Endüstriyel uygulamalar için geniş servis seçenekleri
Geberit sistemleri, güvenilir fonksiyonelliği, kolay planlama ve uygulama ve uzun dönemli sürdürülebilir verimlilik özellikleriyle karakterize edilir. Endüstriyel uygulamalara yönelik geniş servis seçenekleri. Buna, yerinde eğitim, destek hatları Yetkinlik Merkezi'nden planlama önerileri ve Geberit ürün ve sistemlerinin güvenilebilir tedarik olanağı dahildir.

Presleme teknolojisi: güvenli ve ekonomik
Hızlı presleme teknolojisi sayesinde boru sistemlerinin soğuk bağlantısı, günümüzde endüstriyel uygulama montajlarında bir standart haline gelmiştir. Daha fazla ekonomik verimliliğin yanında, özellikle çalışma sırasında ve tehlikeli alanlarda çalışma yapılırken kaynak ve lehim kullanma zorunluluğunun olmaması daha güvenlidir.

Sağlamlığın ta kendisi
Presleme teknolojisinin çözünmez ve kalıcı mühürlü bağlantıları, boru sistemlerine endüstriyel montajlarda, boyuta bağlı olarak 75 bar'lık sıkıştırma kuvvetine kadar varan yüksek taleplere de dayanabilen bir güç sağlar.Makine mühendisliği Otomotiv sektörü Kimya ve ilaç sanayi Gemi İnşası Gıda sektörü
Proses, soğutma ve DI suyu Proses, soğutma ve DI suyu Proses, soğutma ve DI suyu Musluk suyu boruları Musluk suyu boruları
Basınçlı hava Basınçlı hava Basınçlı hava Isıtma ve soğutma Doymuş buhar
Endüstriyel gazlar Endüstriyel gazlar Endüstriyel gazlar Makine dairesi sistemleri Endüstriyel gazlar
Teknik sıvılar Teknik sıvılar Yangın söndürme sistemleri Deniz suyu boruları Temizlik maddeleri ve
dezenfektanlar
Yangın söndürme sistemleri Yakıt ve yağlar   Yangın söndürme sistemleri