En değerli besin kaynağımız için kalite güvencesi

Geberit içme suyu hijyeni

Mükemmel su hijyeni çözümleri ve ürünleri

En değerli besin kaynağımız sudur. Geberit temin sistemleri, Geberit ürünleri ve Geberit hesaplama programları, ev tipi su bağlantılarında her kullanım noktasında aynı kalitenin korunmasını sağlar. Bu ürünleri kullanırken tesisatçılar ve tesisat mühendisleri, her zaman doğru seçimi yaptıklarından ve geçerli norm ve kurallara uyduklarından emin olabilirler.


Boru sistemlerinde uzun süreli musluk suyu tıkanıklıkları, tehlikeli bakteri oluşumlarına neden olabilir. Geberit hijyen pompası boru sistemindeki musluk suyunu düzenli olarak yeniler; böylece tıkanıklık sürelerini azaltır. Fasılalı akışlar ve miktarlar, ayarlanabilir parametrelere göre elektronik olarak kontrol edilir ve örneğin bina hizmetleri yönetim sistemine de entegre edilebilir.


On yıllardır Geberit Mapress Paslanmaz Çelik, tıp ve gıda sektörü gibi hassas alanlardaki musluk suyu montajlarında değerini kanıtlamıştır. Sağlam ve güvenilir musluk suyu tesisat montajları, Geberit'in kendini kanıtlamış presleme teknolojisi kullanılarak paslanmaz çelik fitingler ve borulardan üretilmiştir. Yerinde montajlarda, musluk suyu sistemlerinde kullanılan tüm Geberit Mapress ürünleri kirlenmeyi önleyici tıkaçla korunmaktadır.