Banyoda daha kaliteli bir yaşam

Sıhhi mekanlar için elverişli ürünler

Sıhhi tesisat ünitesinden bakım alanlarına kadar

Evlerdeki banyolar sıhhi birimden konforlu bir bakım alanına dönüşmüştür. Sıhhi mekanlardaki tasarım ve fonksiyonel talepler ciddi oranda değişmiştir. Geberit, müşterilerin hayat kalitelerini doğrudan yükseltecek ürün ve fonksiyonları sağlamakta ve ferahlık, temizlik ve hijyeni artırması sayesinde en yüksek elverişlilik düzeyini sunmaktadır.


Geberit AquaClean, kullanıcılarını su ile temizleyen bir tuvalet sistemidir. Bu sayede sıhhi mekanlarda ferahlık ve hijyen açısından yeni bir standart oluşturmuştur. Yumuşak su püskürtme sistemi, kişinin alt bölgelerini temizleyerek, gün boyunca ferahlık hissetmesini sağlar. Modele bağlı olarak masaj yapan püskürtme, sıcak hava kurutma veya koku giderme gibi ekstra fonksiyonlar, tuvalette mükemmel bir bakım deneyimi sağlar. Bu sayede ferahlık, sağlık ve temizlik elde edilir.

Geberit AquaClean hakkında daha fazla bilgi


Geberit DuoFresh koku giderme ünitesi, tuvalette oluşan hoş olmayan kokuları giderir. Bu ünite, tuvaletin seramik aksamındaki havayı, su deşarj girişi üzerinden doğrudan alarak aktif karbon filtresiyle temizledikten sonra, temiz ve kokusuz olarak tekrar ortama verir. Koku giderme, etrafında hava çıkışları olan Geberit Sigma40 kumanda kapaklarının arkasına gömülmüştür. Bunun yanında, yerleştirme şaftı, rezervuar içi blokların gömme rezervuarların içine yerleştirilmesini sağlar. Rezervuar içi blokların bileşenleri, tuvaletin seramik aksamının kenarlarına dağıtılmış olup bu sayede tuvaletin her deşarjında ferahlık ve temizlik sağlanır.

Gömme rezervuarların kullanışlı fonksiyonları hakkında daha fazla bilgi edinin


Geberit elektronik lavabo bataryaları, dokunma gerektirmeden suyun akmasını sağlar. Bu sayede daha iyi bir hijyen sağlanarak, özellikle umumi ve yarı umumi sıhhi mekanlarda mikrop bulaşma riski azaltılır. Su tasarrufu veya sıcaklık sınırlaması gibi ek fonksiyonlar musluk suyunun daha ekonomik ve daha güvenli kullanımını sağlar.

Geberit lavabo bataryaları hakkında daha fazla bilgi