Her zaman kolay erişilebilir

Engelsiz lavabo sistemleri

Lavaboya güvenli erişim

Geberit, fotoselli bataryalar ve gömme sifon sayesinde lavaboya erişimi kolaylaştırır ve Geberit Duofix lavabo elemanlarıyla engelsiz montaj olanağı sağlar.

Daha fazla hijyen; fotoselli bataryalar

Estetik tasarıma sahip, güvenilir ve temizliği kolay Geberit fotoselli bataryalar engelsiz banyolar için idealdir. İkili infraret algılama teknolojisi sayesinde, kullanıcıyı kısa sürede algılar ve tepki verir. Sıcaklık ve akış süresi sınırlaması servis kumandası ile programlanabilir ve böylecek yüksek güvenlik düzeyi ve su tüketiminde tasarruf elde edilir. Daha fazla içme suyu hijyeni için, aralıklı deşarj ayarları yapılabilir.

Gömme sifonlar: Temiz, güçlü ve neredeyse görünmez

Geberit gömme sifonlar modern görünümlerinin yanında lavabo erişimini kolaylaştırır. Ayırıcı gider duvar öncesi montaja yerleştirilir ve böylece tekerlekli sandalyeyle lavaboya kolayca erişilebilir. Gömme sifonlar kendini temizleme özelliği sunar; bunun için hidrolik olarak optimize edilebilir. Sifonun içine, farklı renk seçenekleri bulunan, aşınmaya karşı dayanıklı plastikten yapılmış kapak plakasından kolayca erişilebilir. Tolerans payı için plaka serbest şekilde dönebilir. Giderin +/-3 cm'lik geniş dikey ayar aralığı, fayanslar önceden döşenmiş olsa dahi yapıma ilişkin tolerans ayarlamalarına izin verir.