Engelsiz duş, yeniden tanımlandı

Geberit duş elemanı: Drenaj yerden duvara taşınıyor!

Hemzemin duşlar için Geberit'in inovatif elemanları, su çıkışını zeminden duvarın içine taşır ve böylece tamamen engelsiz banyo montajlarının uygulanmasını daha da kolaylaştırır.

Hemzemin duşlar için zarif tasarımlı çözüm

Sıhhi tesisat montajı, artık ses ve termal izolasyonunu engellemeyecek. Duş zeminin altına kesintisiz olarak yerden ısıtma yerleştirilebilir. Drenaj donanımı tarafından kesilmeyeceği için zemin yapımı daha kolaydır.

Kolay montaj

Geberit duş elemanı, Geberit Duofix, Geberit GIS ve tuğla duvarlar için Geberit Uniflex olarak monte edilebilir. Hemen hemen tüm standart duvar ve zemin yapılarına adapte edilebilir. Farklı yapımlar arasındaki ara yüzler tam olarak tanımlanır ve çözümlenir.

Her zevke uygun kapak modelleri

Drenaj üzerindeki kapak için dört farklı yüzey seçeneği sunulur: Parlak krom, paslanmaz çelik, alp beyazı ve duvar ile aynı materyalle kaplanabilen özel kapak. Kapak elle çıkarılabilir. Kapağın arkasındaki saç süzgecine erişim kolaydır; bu da kolay temizlik imkanı sağlar.

Güvenlik testi yapılmış yüksek deşarj hızı

50 mm'lik normlu gider yüksekliğine sahip Geberit gideri, 0,85 l/s hızında güçlü yüksek deşarj yeteneğine sahiptir. Geberit duş elemanları, genel sistem olarak ve farklı inşaat koşullarında test edilmiştir. Bu nedenle yangından koruma ve akustik izolasyon açısından kapsamlı bir güvenlik sağlar.