Geberit AquaClean garantisi

Geberit AquaClean yedek parçalarının garanti süresi 3 yıldır

Kalitenin ve güvenilirliğin damgası: her Geberit AquaClean modelinin üzerinde "+1 damgasını" göreceksiniz.

Geberit, üreticinin iki yıllık garantisini tam üç yıla çıkarıyor. Geberit, montaj tarihinden itibaren üç yıl süreyle herhangi bir Geberit AquaClean modelinin, ürün malzemesi ve üretim arızası içermeyeceğini garanti etmektedir. Geberit, ilk iki yılda arızalı parçayı, Geberit onaylı müşteri servis acentesi aracılığıyla ücretsiz olarak onarır veya değiştirir. Üçüncü yılda ise Geberit, arızalı parçaların değişimi için Geberit müşteri servis acentesine (onarımlarınızdan sorumlu) ücretsiz olarak yeni parça tedarik eder.

Önemli: Garanti altındaki talepler sadece, ürünün tesisat montajlarından sorumlu bir firma uzmanı tarafından monte edilmiş olması koşuluyla geçerlidir. Ayrıca, montajı takip eden 90 gün içinde ekipmana iliştirilen garanti kartını doldurarak ve seri numarasını belirterek Geberit'e göndermeniz gerekmektedir. En kolayı; şu adrese giderek kaydolun: www.i-love-water.com.

Geberit AquaClean için son müşteri garantisini indirin

Garanti süresini uzatmamızdan ne kazanırsınız?
Zindelik sunan Geberit AquaClean tuvaletlerimizin tümünün kalitesinden o kadar eminiz ki garanti süremizi uzatıyoruz. Bu güven sayesinde Geberit'te, güçlü bir iş ortağının yanı başınızda olduğundan emin olursunuz. Yedek parçalara ilişkin bu uzatılmış garanti ile profesyonel uzmanlık desteklenmektedir.


Seri numarasını nerede bulacaksınız?

Yeni: "Son müşteri dokümanları"nda, seri numarasının bulunduğu bir çıkartma bulunur. Bu çıkartmayı, garanti kartının üzerine yapıştırabilirsiniz. Seri numarası elbette manuel olarak da girilebilir.


 

Seri numarası nasıl görünüyor?

  • Seri numarası 14 karakterlidir ve harfler ile rakamlardan oluşur.
  • Geberit AquaClean 8000plus örneği, gömme, duvara monte:
  • Örnek seri numarası: EB1005EU138456