Sonbahar Kampanyası!

Geberit gömme rezervuarlar

1

Her yapı durumuna uygun çözüm

Uygun model

Alçıpan veya tuğla duvarlar; yeni bina veya renovasyon: Geberit Duofix, Geberit Kombifix, Geberit GIS montaj sistemleri sayesinde Geberit her zaman uygun gömme rezervuarı sunar. Farklı model alternatifler özel yapılar için efektif çözümler sunar.

2

Duvarın arkasındaki kalite

Dayanıklı polietilen

Geberit gömme rezervuarlar dayanıklı polietilenden (PE), tek parça olarak üretilmektedir. Temiz su borusu ve gövde kaynakla brileştirildikten sonra defalarca %100 sızdırmazlık testinden geçirilir. 50 yılda yapılan 60 milyon montaj deneyim ve kalitenin en büyük kanıtıdır.

3

Estetik tasarım

Estetik vurgu

Geberit sunduğu gömme teknolojisi sayesinde duvarın arkasında olması gereken her şey olması gerektiği yerde. Görünen tek parça birçok farklı alternatif ile sunulan kumanda kapağı. Bu da sizi banyo tasarımında özgür kılıyor.

4

Maksimum sağlamlık

Montaj sistemleri

Sallanma veya titreşim yok: Asma klozetler için Geberit montaj sistemleri 400 kg'a kadar yük taşıyabilir. Klozet, montaj elemanın metal çerçevesine monte edilir, dolayısıyla bütün yükü bu çerçeve taşır.

5

Bakımı kolay

Asma klozet

Geberit montaj sistemleri ile kolaylıkla asma klozet montajı yapılabilir. Ulaşılması zor bölüm kalmadığı için çok daha kolay temizlik yapılır.

6

Kalıcı

50 yıldır

50 yıldır hizmet veriyor: Bu süre içinde yapılan 60 milyon montaj Geberit gömme rezervuarların ne kadar dayanıklı olduğunun en önemli kanıtı. Geberit ürünlerinin kalitesinin arkasında duruyor ve 25 yıl yedek parça bulunabilirlik garantisi veriyor. 35 yıl önce monte edilen gömme rezervuarların yedek parçaları hala mevcut.

7

Kolay bakım

Basit ve hızlı

Geberit'te her şey iyi düşünülmüş bir sistemin parçası. Bu sayede her türlü bakım işlemi hızlıca yapılabilir. Su tasarrufu için geliştirilen yeni teknolojilerin veya AquaClean gibi yeni ürünlerin adapte edilmesi de oldukça kolaydır.

8

Sürekli inovasyon

Geleceğin tuvaleti

Geberit gömme rezervuarlar her zaman bir adım önde, çünkü Geberit bugünden yarının tuvaletlerini düşünüyor. Montaj esnasında yapılacak özel hazırlıklar, Geberit AquaClean, Geberit DuoFresh koku alma ünitesi veya fotoselli deşarj gibi gelecekte yapılabilecek uygulamalar için imkan sunar.

Kaliteyi fırsata dönüştürdük.

Banyosunu yenilemeyi düşünen herkes için kaliteyi fırsata dönüştürdük. Geberit gömme rezervuarlar, 17 Ekim – 20 Kasım 2016 tarihleri arasındaki sonbahar kampanyası kapsamında, çok özel fiyatlarla kampanyaya katılan bayilerimizde sizi bekliyor.

Geberit gömme rezervuarlar; kumanda kapağı alternatifleri, farklı duvar tiplerine uygun çözümleri ile İsviçre kalitesini evinize taşıyor.Sonbahar kampanyasıyla Geberit gömme rezervuarlara indirimli sahip olabilirsiniz. Banyonuzda değişime hazır olun!


Satış noktalarımız

Özel fiyatlara ulaşmak için size en yakın Geberit bayisini bulunuz.

Tıklayınız

Banyonuz için Geberit'ten ilham alınız

Banyonuzu yenilemeden önce modern banyo tasarımlarımıza göz atınız.

Fotoğraf Galerisi