Geberit batarya sistemi

Gelişmiş çözüm

  • Geberit Brenta fotoselli batarya
  • Geberit Piave fotoselli batarya

Çok yönlü tasarım

Geberit Brenta ve Piave ankastre bataryalar, genel ve ticari mekanlara özel geliştirilmiş çözümlerdir. Estetik açıdan daha çekici olmalarının yanı sıra, tezgah üstü çözümlere göre daha fazla el yıkama alanı ve daha hijyenik bir ortam yaratırlar.

Piave ve Brenta'nın tasarım çizgileri ince ve zariftir.Bu özellik, onları sadece ortak alanlar için mükemmel bir çözüm haline getirmekle kalmaz aynı zamanda özel misafir tuvaletlerinde kullanmak için uygun bir alternatiftir.

Fotoselli batarya banyo

Kolay montaj

Geberit batarya sisteminin avantajları, ankastre musluklarda tam olarak görülür. Eskiden, ankastre muslukların montajı, genellikle ustaların becerisine kalırdı - ancak önemli parçaları Geberit Duofix montaj çerçevesine entegre etmek şimdi güvenilir montajı ve kolay bakımı mümkün kılar.


Geberit batarya sistemleri

Geniş uygulama alanı

Yeni Geberit fotoselli batarya sistemi, elektrik, pil ve jeneratör olmak üzere 3 farklı çalışma modunda kulanılabilir. Ayrıca, Piave ve Brenta tasarımları, içten miksli ya da dıştan miksli olarak ankastre veya tezgahüstü bataryalar olarak mevcuttur.


WELL - Su Verimlilik Etiketi

Geberit batarya HyTronic 185/186

En yüksek verimlilik derecesiyle ödüllendirilmiştir – WELL Etiketi Sınıf A

Fonksiyonel ve estetik

Modern ve fotoselli banyolar size otomatik olarak tepki verir. İnfrared teknolojisiyle kumanda edilen Geberit fotoselli bataryalar hızlı bir şekilde tepki verir ve su akışını başlatır. Kolay temizlenebilir olmaları sayesinde kullanım kolaylığı sağlarlar. Şık ve dayanıklı tasarıma sahiptirler.

Güvenilir fonksiyon için geniş algılama alanı

Alternatif çift ışınlı algılama sistemi, algılama güvenilirliği için benzersiz ölçüde geniş bir tarama aralığına sahiptir. Su tasarrufu programı, ekonomi modu, aralıklı deşarj veya sürekli deşarj gibi çeşitli çalıştırma programlarıyla, fotoselli bataryalar size yüksek derecede güvenlik ve bakım kolaylığı sağlar. Aralıklı deşarj, musluk suyunun boruda tıkanmasını önler; sürekli deşarj termik dezenfeksiyon için kullanılabilir. Geberit servis kumandasını kullanarak ayarları kendiniz hızlı bir şekilde ve kolayca yapabilirsiniz.


Her uygulama alanını kapsayan geniş ürün serisi

Geberit bataryalar yalnızca elektrikle ve pille değil hidrolik enerji ile de, mikserli veya miksersiz çalıştırılabilir. Parlak krom yüzeyleri ve kompakt tasarımları temizlenmelerini ve servis uygulanmasını kolaylaştırır ve onlara cazip bir görünüm kazandırır. Merkezi olmayan depo suyu ısıtıcıları gibi özel uygulamalar için ayrı sistem çözümleri mevcuttur.


Ayrıntılı bilgiler:

projelendirme ve şantiye yönetimi ile ilgili olarak
kurulum ve uygulama konusu ile ilgili olarak