Hayatınızı kolaylaştıran çözümler

Yenilikçi özellikleriyle Geberit kumanda kapakları

Sigma40 koku alma ünitesi

Koku alma ünitesi

Rahatça nefes alın: Geberit DuoFresh, kötü kokuların seramik WC’ye aktarılmasını sağlar; banyonuzun havasını her zaman ferah ve temiz tutar. Kolay kullanımlı koku alma ünitesi yalnızca bir tuşa basmanızla aktive olur ve kendiliğinden kapanır.


Sigma80 konforu

Fotoselli

Hayatınızı kolaylaştıran yeniliklerle birlikte Geberit kumanda kapakları, banyonuza şık ve zarif görünümler kazandırır. WC deşarj kumandası sensörlü mekanizmasıyla çalışır. Farklı renk seçenekleriyle banyonuz güzelleşirken istenmeyen kokular verimli bir şekilde yok edilir.


Omega60, duvarın bittiği noktada

Duvarın bittiği noktada

Banyo duvarının bittiği noktayla aynı hizada konumlandırılan Geberit kumanda kapakları tasarım bütünlüğü sağlar. Minimalist tasarımlarıyla en karmaşık banyo dekorasyonları için bile mükemmel seçimdir.


Sigma70, hassas bir dokunuş

Hassas bir dokunuş

Hassas bir dokunuşla aktive olan kumanda kapakları sayesinde sessiz deşarj mekanizması kolayca çalışır ve herkes uykusuna huzurlu bir şekilde devam eder.


Geberit DuoFresh

1

Herkes için ferahlık

Koku alma ünitesi

Banyo ve WC’lerdeki kötü kokular insan ilişkilerimizi olumsuz etkileyebilir. Kötü kokuların ruh halimize zarar verdiği konusunda tüm insanlar hemfikirdir.

2

Kötü kokuları kaynağından yok eder

Sessiz çalışan havalandırma

Mutfak aspiratörlerinin çalışma prensibine benzer bir metotla çalışan Geberit DuoFresh kötü kokuları kaynağından yok eder ve klozetin içinde hapseder. Sessiz çalışan bir fan tüm kötü kokular henüz odaya yayılmadan onları emer ve banyonuza tazelik getirir.

3

Kötü kokulara kökten çözüm

Aktif karbon filtresi

Geberit DuoFresh konvansiyonel bir çözüm olan oda kokularından çok daha etkin bir çözüm sunar. Geberit DuoFresh yalnızca kötü kokuları yok etmez, havayı aynı zamanda aktif karbon filtresiyle arıtır.

4

Kullanıcı tarafından aktive edilen koku alma ünitesi

Hassas bir dokunuş

Kötü koku alma ünitesi istenilen her anda aktive edilir. Temiz hava karbon filtresiyle temizlendikten sonra yanal vantilatörler yoluyla ortama geri verilir. Kullanıcı tarafından deaktive edilebildiği gibi, on dakika sonra otomatik olarak kapanma özelliğine de sahiptir.

5

Daha iyi bir çözüm

Enerji tasarruflu tazelik

Pencere açmanın alternatifini arıyorsanız: Geberit DuoFresh bu konvansiyonel metodu enerji tasarrufu sağlama özelliğiyle geride bırakıyor.

6

Rezervuar küpü haznesi

Çift kademeli hijyen

Geberit DuoFresh rezervuar küpü haznesi sayesinde banyonuza hijyenik bir tazelik getirir.

7

Göz açıp kapayıncaya kadar

Kolay kurulum

Aktif karbon filtresi rezervuar küpü haznesi kadar ulaşılırdır ve kolayca değiştirilebilir.

8

Her şey bütünlük içinde

Kolay montaj

Geberit Duofix ve DuoFresh için üretilmiş olan Geberit GIS montaj elemanları entegre havalandırma boruları ile donatılmıştır. Sadece elektrik bağlantısı ile çalışır ve istenilen zamanda diğer tüm bileşenleri, kumanda kapağı beraberinde monte edilir.

Ayrıntılı bilgiler:

projelendirme ve şantiye yönetimi ile ilgili olarak
kurulum ve uygulama konusu ile ilgili olarak