Geberit AquaClean Sela

Temizlikte yeni bir boyut

Geberit AquaClean Sela, yeni otomatik klozet sistemi, her banyo tasarımı ile uyum sağlayacak sadeliği ile öne çıkıyor. Modern tasarımı tercih eden müşterilerimiz için ideal.

Görünmez teknoloji
Eşsiz tasarımı, gizlenmiş bağlantıları ve sade kapağı sayesinde Geberit AquaClean Sela otomatik taharet sistemli bir WC gibi görünmüyor. Akıllı püskütme spreyi teknolojisi ve elektrik ve su bağlantıları seramiğin içine gizleniyor.

Sade tasarım
Geberit AquaClean Sela ile birlikte AquaClean ailesine, mimar ve tasarımcı Matteo Thun tarafından tasarlanmış, tasarım odaklı bir ürün ekleniyor.


Duş spreyi keyfi
Vücut sıcaklığında, yumuşak sprey sayesinde tek tuşla kişisel temizliğinizi sağlarsınız.Geberit AquaClean klasik bideler için çekici bir alternatiftir.

İleri geri hareket eden sprey
İleri geri hareket eden sprey sayesinde doğal bir temizlik yaşanır.


Ergonomik kapak
Geberit AquaClean Sela ergonomik kapağı sayesinde konfor sunar.

Teknolojik kapak
Tüm Geberit AquaClean modellerinde olduğu gibi, klozet kapağı soft-closing özelliğine sahiptir.


Kullanımı kolay
Sağ taraftaki kontrol paneli, bakmadan bile kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Sadece beş tuşa sahip kumandanın da kullanımı kolaydır. Otomatik taharet fonksiyonunu başlatmak için mavi LED ışık ile aydınlatılmış, büyük, yuvarlak tuşa basmak yeterlidir.


Kullanıcı algılama ve enerji tasarrufu fonksiyonları
Kullanıcı algılama fonksiyonu sayesinde WC'ye yaklaştığınız anda su otomatik olarak ısınmaya başlar. Ayrıca tüm AquaClean modelleri Avrupa ekotasarım koşullarına (ErP yönergeleri) uygun olarak üretilir ve enerji tasarrufu fonksiyonu sayesinde standby modunda bile tasarruf sağlar.

Otomatik temizleme özelliği
Sprey başlığı her kullanımdan önce ve sonra kendini suyla temizler.

Kolay temizlik
Kolaylıkla çıkarılabilen klozet kapağı ve oturağı ve kir tutmayan seramiği sayesinde kolay temizlik imkanı sunar.


Ayrıntılı bilgiler:

kurulum ve uygulama konusu ile ilgili olarak