Hijyenik çözümler sunan akıllı tuvalet

Geberit AquaClean

Geberit AquaClean Mera akıllı tuvalet

Su, günlük kişisel hijyenin vazgeçilmez bir parçasıdır. Temizler, ferahlatır ve kendinizi yepyeni hissetmenizi sağlar. Temizlik, rahatlık, tasarım ve sürdürülebilirlik, Geberit'in bilinen kalite standartlarıyla birleşerek yenilikçi çözümler oluşturuyor.

Geberit AquaClean ile bu esenlik deneyimini tek tuşa dokunarak yaşayın. Otomatik taharet sistemi sunan akıllı klozetini keşfedin. Böylece, tüm gün boyunca ferah ve temiz hissedin.


Suyla gelen hijyen

Ilık suyla taharet konfor yaratır. Geberit AquaClean konvansiyonel bidelere alternatif olarak tek bir tuş ile aktive olan ferah ve hijyenik çözümler sunar.

Sadece tek bir tuşla temizlik ve ferahlık.

Püskürtme prensibi basittir: Tek bir tuşla gizli bir püskürtme başlığı çıkar ve sizi ılık su püskürterek temizler: Hem rahat hem de çok hijyenik. Su püskürtme basıncını kendiniz ayarlayın. Modele bağlı olarak diğer özelliklerden de yararlanıp kendinizi şımartabilirsiniz: İleri geri hareket eden püskürtme başlığı hijyenik taharet imkanı sunar, masaj fonksiyonu ferahlatır, bide fonksiyonu ise kadınlar için nazik hijyen sağlar. Sıcak hava ile kurutma özelliği ekstra konfor sunar.

 • Her türlü ihtiyacı karşılayan model
  Geberit AquaClean her türlü ihtiyaca ve yaşam alanına hitap eden doğru üründür.
 • Banyo çözümleri
  Geberit AquaClean Sela akıllı klozet çözümleri yeni veya yenilenen banyolar için idealdir.
 • Banyo renovasyon çözümleri
  The Geberit AquaClean 5000plus, Geberit AquaClean 5000 and Geberit AquaClean 4000 renovasyon çözümleri halihazırda var olan tuvaletinize monte edilebilir.
 • Konfor sağlayan mükemmel banyo çözümleri
  Duş spreyine ek olarak, seçtiğiniz modele bağlı olarak ek konfor fonksiyonları da bulunmaktadır.
 • Geberit AquaClean serisiGeberit gömme rezervuarlar, Geberit Monolith, Geberit Monolith Plus ve Geberit tasarım panelleri ile birlikte kullanılabilir.
  Size en uygun modeli bulun!