Standart deşarj teknolojisi

Geberit gömme rezervuarlar

Modern banyo montajlarında klasik

Geberit gömme rezervuarların, 50 yıldır tüm dünyada bir milyondan fazla montajı yapılmıştır. Güvenilirlikleriyle ünlüdürler. Her bir rezervuar teslim edilmeden önce sızdırmazlık testinden geçirilir. 25 yıl süresince yedek parça sağlama garantisi sunarlar. İsteğe bağlı olarak çift kademeli deşarj fonksiyonu, start-stop özellikli deşarj fonksiyonu veya büyük deşarj hacmi özellikleri kullanılabilir. Geberit gömme rezervuar Sigma 12 cm (UP320) kendisini su tüketimi bakımından örnek haline getirecek şekilde 4,5 litrelik kapasiteyle de sınırlandırılabilir. Sonuç olarak, WELL etiketinde tutarlı bir şekilde yüksek puanlar elde etmiştir.

Banyonun geleceği için hazırlanmıştır

WC elemanları, Geberit AquaClean'lerin su bağlantıları için bir boş boru içerir. Bu boruyla, otomatik taharet sistemli WC Geberit AquaClean'i istediğiniz zaman yenileyebilirsiniz. Bazı WC elemanları, kötü kokuları doğrudan WC klozet seramiğinde emen ve gideren Geberit DuoFresh için ek olarak donatılır.

Tüm Geberit montaj sistemleri için kullanıma sunulmuştur

Geberit gömme rezervuarlar, Geberit Duofix, Geberit Kombifix ve Geberit GIS montaj sistemleri için kullanılabilir. Neredeyse tüm standart klozetlerle uyumludurlar.


Geberit Sigma gömme rezervuar 12 cm (UP320)

112 cm yükseklikteki olan Geberit Sigma gömme rezervuar 12 cm (UP320), farklı yükseklikteki duvarlara monte edilebilir. Önden kumandalıdır.

Geberit Omega gömme rezervuar 12 cm, yükseklik 98 cm

Geberit Omega gömme rezervuar 12 cm

Geberit Omega gömme rezervuar 12 cm, 82 cm ve 98 cm'lik alçak duvarlar için montaj olanağı sunarak, banyo tasarımı için ek seçenekler sağlar. Örneğin, kozmetik ve makyaj malzemeleri için bir rafla birlikte duvar önü sistemleri için veya eğimli çatılar ve pencere korkulukları altında kullanım için uygundur. Üstten veya önden kumandalıdır.

Geberit Sigma gömme rezervuar 8 cm (UP720)

Geberit Sigma gömme rezervuar 8 cm (UP720), özellikle sade bir profile sahip olup farklı yüksekliklerdeki duvar montajları için uygundur. Önden kumandalıdır.

WELL - Su Verimlilik Etiketi

Geberit Sigma gömme rezervuar 12 cm (UP320), Geberit Omega gömme rezervuar 12 cm

En yüksek verimlilik derecesiyle ödüllendirilmiştir – WELL Etiketi Sınıf A

Ayrıntılı bilgiler:

projelendirme ve şantiye yönetimi ile ilgili olarak
kurulum ve uygulama konusu ile ilgili olarak