Her ihtiyacı karşılar

Geberit pisuvar sistemleri

Pisuvar sistemleri ile banyo

Esneklik Geberit pisuvar sistemlerinin en belirgin özelliğidir: doğru çözüm neredeyse her tercihe ve inşaat projelerine uygundur.

Kapsamlı ürün grubu; pisuvar sistemlerinin planlama, montaj ve bakımını oldukça kolaylaştırır.


Kanalsız tasarım

Kanalsız tasarımlar temizliği kolaylaştırır ve kötü kokuları engeller. Pisuvar taşının iç yapısı sprey koluna dek ustalıkla tasarlanmıştır. Böylece yalnızca 0,5 litre su kullanılarak optimum deşarj gerçekleştirilir.


Esnek

Entegre deşarj kontrolü ile Preda pisuvar

Sistem; deşarj kontrolü, entegre deşarj kontrolü ve susuz çalışma seçeneklerinde mevcuttur. Ayrıca farklı güç kaynağı tercihleri de seçenekleri arasındadır.


Kolay bakım

Açık yerleştirme istasyonu

Konu bakım olduğunda, en önemli avantajlardan biri, tüm fonksiyonel elemanlara pisuvarı demonte etmeye gerek kalmadan kolay erişimdir. Bunun için, entegre pisuvar deşarj kontrolü için pratik bir yerleştirme istasyonu geliştirilmiştir. Böylece direkt erişim sağlanır.


Su tasarruflu

Deşarj optimizasyonu

Sprey kolu, pisuvarın akıllı iç geometrisi ile kusursuz ve koordine bir şekilde çalışır. Yalnızca 0,5 litre su tüketimi le bile optimum deşarj sağlar. Kişisel tercihlere göre ayarlanabilen deşarj programları; örneğin aralık seçenekli deşarj ve susuz çalışma, daha da az su tüketimini mümkün kılar.


Estetik

Genel mekanlarda pisuvarlar

Geberit pisuvar sistemlerinin pisuvar seramiğinden kumandalara kadar tüm bileşenleri birbiriyle mükemmel uyum içindedir - her ambians ile uyum içinde olan zamansız tasarımlar. Farklı pisuvarlar ve deşarj kontrolleri, Geberit kumanda kapaklarının çeşitli ürün grupları ve uyumlu bölmeler size geniş tasarım özgürlüğü sunuyor.


Ayrıntılı bilgiler:

projelendirme ve şantiye yönetimi ile ilgili olarak
kurulum ve uygulama konusu ile ilgili olarak