Güvenilir ve hijyenik pisuvar sistemleri

Geberit pisuvar deşarj sistemleri

Kullanışlı ve hijyenik
Geberit pisuvar deşarj sistemleri size işletme güvenliği sağlar ve özellikle yüksek hijyen gereksinimlerini de karşılar. Elektrik veya pille çalışan pnömatik manuel kumandalar ve fotoselli sistemler arasından seçim yapabilirsiniz. Fotoselli sistemler mikropların yayılması riskini minimize eder ve çalıştırmak için dokunmak gerekmediğinden daha kolay temizlenirler. Infrared sensör kullanılarak güvenilir çevre algılaması yapılması kıyafet ve aydınlatmaya bakılmaksızın kullanıcıların güvenli bir şekilde algılanmasını sağlar ve banyonuzu yerden tasarruf yapacak şekilde planlamanıza olanak tanır.

Her zaman temiz ve güvenli
Bireysel olarak ayarlanabilen aralıklı deşarjlar ve akış zamanları sayesinde, pisuvar her zaman temizdir ve besleme borusundaki musluk suyunun hijyeni sağlanır. Gider dolgusunun ayarlanabilir olması kötü kokuları önler. Geberit servis kumandasını kullanarak, menüde basit bir gezintiyle istediğiniz ayarı yapabilirsiniz.

1 litre deşarjlı su tasarrufu teknolojisine hazırdır
Geberit pisuvar deşarj sistemleri herhangi bir kısıtlama olmadan 1 litre deşarj teknolojisini uygular. Bu, geleneksel 3 litre deşarj teknolojisiyle karşılaştırıldığında yaklaşık yüzde 60 oranında su tasarrufuyla sonuçlanır. Bu minimal deşarj hacmiyle, su faturanızda sıkıntı yaşamazsınız.

Geberit elektronik ve pnömatik pisuvar deşarj sistemleri, düşük su tüketimleri nedeniyle EUnited Valves WELL etiketini elde ettiler.


WELL - Su Verimlilik Etiketi

Geberit elektronik pisuvar deşarj kontrolleri

En yüksek verimlilik derecesiyle ödüllendirilmiştir – WELL Etiketi Sınıf A

Pnömatik manuel kumandalı Geberit pisuvar deşarj kontrolleri

İkinci en yüksek verimlilik derecesiyle ödüllendirilmiştir – WELL Etiketin Sınıf B

Ayrıntılı bilgiler:

projelendirme ve şantiye yönetimi ile ilgili olarak
kurulum ve uygulama konusu ile ilgili olarak