Mükemmel tasarım

Bir banyodan neler bekliyorsunuz? Banyonuzda konforlu olmak, huzuru ve sessizliği yaşamak istersiniz. Tasarım bu noktada önemli bir rol oynar. Peki iyi tasarım nedir? Çekici ve şık bir görünüm önemlidir ama tek başına yeterli olmaz. İyi bir tasarımın konforunuzu yaratacak anahtar özellikleri; fonksiyonellik, kolay bakım ve dayanıklılık da en az tasarım kadar önemlidir. Bir tasarım ancak yüzeyin ötesine geçip tüm beklentilerinizi karşıladığında iyi bir tasarımdır. Nihayetinde sadece gözlerinizi değil daha fazlasını etkilemelidir.

Geberit ürünleri sadece gözlerinize hitap etmekten fazlasını hedefler. Bu nedenle sloganımız “Duvarın arkasındaki tasarım” olmuştur.
Kolay temizlik

Kolay temizlik imkanı sunan saç tutucusu ve köşesiz tasarımı sayesinde kir birikimini engelleme özelliğiyle Geberit CleanLine duş kanalı, kullanımdan sonra bile parlayacaktır. Eşsiz tasarımına sadece duş alırken değil; temizlik yaparken de hayran kalacaksınız.
Geberit CleanLine duş kanalıBanyodaki kötü kokular

Banyoyu kullanan ikinci kişi olmak talihsizlik olabilir! Geberit DuoFresh ise buna izin vermez:
Geberit Sigma40 kumanda kapağı entegre edilmiş koku alma ünitesiyle kötü kokuları kaynağından yok eder ve temiz havayı odaya geri verir.

Yenilikçi özellikleriyle kumanda kapakları