Temiz drenaj

Geberit atık su ve drenaj sistemleri

Bir sistemle drenaj
Geberit know-how'ı, suyun binayı dolaşırken izlediği tüm yolu kapsar. Su kaynağına bağlantıdan, tüm katlara ve müşterilere dağıtıma, binaların ve çatıların drenajından genel kanalizasyon sistemine kadar, birbirlerine mükemmel şekilde uyarlanan sistemler kullanıma sunulmuştur.

Yarının standartlarını bugünden belirliyoruz
Geberit atık su ve drenaj sistemleriyle, mühendisler ve mimarlar müşterilerine hidrolik, yangına karşı koruma ve akustik izolasyon, güvenilirlik, kolay bakım ve çevreyle ilgili özellikler bakımndan en yüksek teknolojiyi temsil eden bir çözüm sunuyorlar. Kendi laboratuvarlarında gerçekleştirilen sürekli iyileştirme çalışmalarının bir sonucu olarak, şirket yarının standartlarını bugünden belirliyor.

Müşterilerimizin bilgi birikimlerinden yaralanıyoruz
Pratik ve bina şantiyesinde kolay ve güvenli kullanım, ürünlerin ve sistemlerin başarısı açısından belirleyici oluyor. İşte bu nedenle, Geberit yeni ve daha kapsamlı geliştirme çalışmalarını yürütürken, dünyanın her yerindeki tesisatçılardan, mühendislerden ve mimarlardan gelen geri bildirimleri dikkate alır. Bu, her Geberit ürününde müşterilerimizin bilgi birikimine de yer verildiği anlamına gelmektedir.Drenaj sistemlerinin yapımı

Pratik olarak bina drenajının tüm alanları için, Geberit uygun çözümler sunar – yangına karşı optimize edilmiş koruma ve akustik izolasyon montajından, yüksek binalar için atık su ve drenaj sistemlerine ve endüstriyel ve ticari uygulamalar için özel çözümlere kadar. Şirketin ürünlerine ve sistemlerine yalnızca şirketin kendi araştırma departmanlarında ve laboratuvarlarında elde edilen bulgular değil, müşterilerimizden gelen geri bildirimler de katılmaktadır.

Çatı drenaj sistemleri

Geberit, Geberit Pluvia çatı süzgeciyle büyük çatı alanları için su drenajında devrim gerçekleştirdi. Çatı drenaj sisteminin negatif basınç teknolojisi, geleneksel atık su ve drenaj sistemlerine göre iki kat daha fazla drenaj kapasitesine ulaşıyor ve tüm sistemin planlanmasını basitleştiriyor. Bu, büyük binaların giderek artan yoğun yağışlara karşı iyi donatılmış olmaları anlamına geliyor.

Zemin drenaj sistemleri

Geberit duş kanalları ve yenilikçi Geberit duvar içi denajlı duş elemanıyla, Geberit zeminde güvenli drenaj sağlıyor. Tüm Geberit sistemlerinde olduğu gibi, zemin drenajlarında da Geberit'in güvenli ve hızlı su drenajı ve kolay temizlik olanağının yanı sıra tıkanmaya karşı koruma da sağlayan hidrolik tecrübelerini kullanılıyor. Sistemler, zeminin montajını ve yapımını kolaylaştırıyor.

Atık su fittingleri ve giderleri

Güvenli, güvenilir ve yüksek drenaj kapasiteli: Geberit atık su fittingleri ve giderleri duşlar, küvetler, lavabolar, zemin drenajları, çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri gibi hijyen ekipmanları arasındaki boşluğu doldurur. Bina montajında her şeyin birbiriyle uyumlu olmasını sağlarlar.