Güvenli, verimli, sessiz

Geberit bina drenaj sistemleri

Bina drenajında Avrupa pazarının lideri
Geberit Avrupa pazarında yalnızca hijyen teknolojisi alanında değil, bina drenajı alanında lider konumdadır. Şirket bu nedenle mevcut sistemlerin optimizasyonuna ve yeni teknolojilerin ve ürünlerin geliştirilmesine sürekli olarak yatırım yapıyor.

Yangına karşı korumada ve akustik izolasyonda yüksek düzeyde yeterlilik
Geberit, benzersiz bir bina teknolojisi ve akustik laboratuvarı çalıştırıyor. Burada, tek tek bileşenler ve tüm atık ve drenaj sistemleri hidrolik, akustik ve statik özellikleri bakımından denetleniyor. Böylece, örneğin kolonların birden çok kattan geçiş sırasındaki ses iletimi gerçekçi koşullarda test edilebiliyor ve sonuç olarak akustik izolasyon özellikleri bakımından optimize edilebiliyor. Geberit, yangına karşı koruma alanında, prototipleri gerçekçi testlere tabi tutmak ve ürün serilerini onaylatmak için harici test laboratuvarlarıyla yakın ilişki içinde çalışıyor.

Her bina için optimum drenaj
Kendi araştırma ve geliştirme çalışmaları ve müşterilerinin deneyimleri sayesinde, Geberit, pratik olarak bina drenajının tüm alanları için uygun çözümler sunar – tek aileli ve çok aileli evlerde yangına karşı optimize edilmiş koruma ve akustik izolasyon montajından, yüksek binalar için atık ve drenaj sistemlerine ve endüstriyel ve ticari uygulamalar için özel çözümlere kadar.


Ayrıntılı bilgiler:

kurulum ve uygulama konusu ile ilgili olarak