Geberit batarya sistemi

Gelişmiş çözüm

Genel ve ticari mekanlar için

Geberit Piave ve Brenta ankastre bataryalar genel ve ticari mekanlar için geliştirilmiş çözümlerdir. Estetik açıdan çekici olmalarının yanında, eski tip tezgah üstü bataryalara kıyasla, el yıkamak için daha fazla alan sağlarlar ve daha hijyeniktirler. Lavabo temizliğini kolaylaştırır.

Genel mekanlarda ankastre fotoselli bataryaları nadir görmemizin nedeni nispeten kolay açıklanabilir: Şimdiye kadar bu ürünlerin montajını hatasız yapmak çok zordu. Geberit'in yeni musluk sistemi bu sorunlara üstün bir çözüm getiriyor.


Genel mekanlarda ankastre batarya

Ankastre bataryalar için yenilikçi çözüm

Geberit batarya sisteminin avantajları, ankastre bataryalarda tam olarak görüntülenir. Eskiden, ankastre bataryaların montajı genellikle bireysel çözümler ve ustalık gerektiriyordu - ancak Geberit Duofix montaj çerçevesi ile şimdi güvenilir montaj ve kolay bakım imkanı sa


Fonksiyon kutusu ile kolay bakım

Hızlı ve kolay bakım

Kolay montaj sağlmakla kalmaz, aynı zamanda kolay erişilebilir fonksiyon kutusu da bakım ve servisin de daha kolay gerçekleştirilmesini sağlar.


Geberit batarya sistemi ürün yelpazesi

Geniş uygulama alanı

Yeni Geberit fotoselli batarya sistemi, elektrik, pil ve jeneratör olmak üzere 3 farklı çalışma modunda kulanılabilir. Ayrıca, Piave ve Brenta tasarımları, içten miksli ya da dıştan miksli olarak ankastre veya tezgahüstü bataryalar olarak mevcuttur.


Fonksiyonel ve estetik

Modern ve fotoselli banyolar size otomatik olarak tepki verir. İnfrared teknolojisiyle kumanda edilen Geberit fotoselli bataryalar hızlı bir şekilde tepki verir ve su akışını başlatır. Kolay temizlenebilir olmaları sayesinde kullanım kolaylığı sağlarlar. Şık ve dayanıklı tasarıma sahiptirler.

Güvenilir fonksiyon için geniş algılama alanı

Alternatif çift ışınlı algılama sistemi, algılama güvenilirliği için benzersiz ölçüde geniş bir tarama aralığına sahiptir. Su tasarrufu programı, ekonomi modu, aralıklı deşarj veya sürekli deşarj gibi çeşitli çalıştırma programlarıyla, fotoselli bataryalar size yüksek derecede güvenlik ve bakım kolaylığı sağlar. Aralıklı deşarj, musluk suyunun boruda tıkanmasını önler; sürekli deşarj termik dezenfeksiyon için kullanılabilir. Geberit servis kumandasını kullanarak ayarları kendiniz hızlı bir şekilde ve kolayca yapabilirsiniz.WELL - Su Verimlilik Etiketi

Geberit batarya HyTronic 185/186

En yüksek verimlilik derecesiyle ödüllendirilmiştir – WELL Etiketi Sınıf A

Ayrıntılı bilgiler:

kurulum ve uygulama konusu ile ilgili olarak