Tuvaletler için komple sistemler

Geberit tuvalet sistemleri

Geberit tuvalet sistemleri: Her şeyin mükemmel bir uyum içinde olması gerektiğinde
Geberit tuvalet sistemleri, güvenli ve ekonomik bir sıhhi tesisat montajı için gerekli olan her şeyi sunar. Duvar önü ve gömme rezervuarlardan akıllı deşarj sistemlerine, su tasarrufu sağlayan dönüştürme setlerine ve ödüllü hijyenik modüllere kadar – tüm deşarj teknolojileri en ince ayrıntısına kadar ünlü Geberit mükemmelliğiyle gereksinimlere uygun çözümü sunar. Bugün, otomatik taharet sistemli WC Geberit AquaClean özel ve ticari mekanlarda hijyen ve konfor için standartları belirlemeye başladı.

Her şeyin mükemmel bir uyum içinde çalıştığı komple sistemler
Birçok çekici tasarım ve yüzey özelliğiyle kullanıma sunulan Geberit kumanda kapaklarıyla birlikte, tasarım, fonksiyon ve ekonomik verimliliğin mükemmel bir şekilde eşleştiği, tuvaletler için komple sistemler yaratılmaktadır. Geberit ürünleri size kolay bir tuvalet yenileme süreci ve modern tasarımlar sunar.


Geberit gömme rezervuarlar 40 yıldan uzun süredir güvenilirliklerini kanıtlamıştır ve tüm dünyada bir milyondan fazla montaj gerçekleştirilmiştir. İçme suyu tasarrufu söz konusu olduğunda, standardı onlar belirler. Geberit duvar önü rezervuarları, Geberit tuvalet sistemlerini tamamlar. Geberit, su tasarrufu sağlayan dönüştürme setleriyle, eski modellerin bile modern zamanlara uygun tasarruf etmesini sağlar.


Otomatik taharet sistemine sahip Geberit AquaClean, banyolara ve sıhhi mekanlara yeni bir boyut kazandırır.


Geberit AquaClean hakkında daha fazla bilgi

Tasarım ödüllü Geberit Monolith WC modülü ile Geberit, banyo tasarımında yeni bir çığır açmaktadır. İster yeni bir binada isterse banyo renovasyonunda olsun iyi tasarlanmış modülün montajı, hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir ve kısa sürede ekonomik banyo renovasyonları yapılabilir.


WC'ler için Geberit Monolith hakkında daha fazla bilgi

Geberit kumanda kapakları, banyoya yapılacak montajlarda mükemmel yüzey uygulaması sağlarken Geberit pisuvar deşarj kumandaları ile uyumlu birçok çekici tasarımla kullanıma sunulmuşlardır. Bu, her mimari proje için uyumlu çözümler sundukları anlamına gelir.


Geberit kumanda kapakları hakkında daha fazla bilgi