Neden Geberit AquaClean'i seçmelisiniz?

Geberit AquaClean birçok avantaj sunuyor.

Geberit size lüks banyo planlaması için yüksek kaliteli, kapsamlı sıhhi tesisat çözümleri sunar. Tuvaletleri seçerken de, Geberit’in uzun yıllara dayanan uzmanlığına ve yenilikçi gücüne güvenin: Geberit AquaClean ürün serisi banyo tasarımını ve inşaat projelerinizi estetik açıdan destekleyecek, fonksiyonel konfor sunan hijyenik tuvaletlerle tamamlar. Müşterileriniz memnun kalacak.

Üstün teknolojiye sahip modern tuvalet
Geberit AquaClean üstün tasarımı, kanıtlanmış kalitesi, benzersiz tuvalet hijyeni ve çağdaş konforuyla ikna eder: Sadece bir düğmeye dokunarak, sıcak su püskürtme özelliğiyle nazik bir şekilde temizlenirsiniz. Geberit AquaClean böylece, klasik bidelere daha cazip bir alternatif sunmaktadır.

Hijyen ve rahatlık için katma değer
Tuvalet modeline bağlı olarak, salınımlı sprey kolu, incelikli özel hijyen için bide fonksiyonu, titreşimli masaj spreyi, sıcak hava üfleyen kurutucu, uzaktan kumanda veya hafıza fonksiyonu gibi ilave fonksiyonlarla konfor deneyimi geliştirilebilir.

Ürün malzemelerinde ve konforda kalite
Geberit AquaClean, tasarımı, konforu ve fonksiyonelliği birleştirir. Duruma bağlı olarak, komple sistemler veya üniteler şeklinde kullanıma sunulmaktadır. Aynı kalite ve konfor standartları tüm modeller için geçerlidir – modeller arasındaki farklar yalnızca nasıl donatıldıklarıyla ilgilidir.

Her banyoya uygun tasarım elemanları
Geberit, estetik açıdan da yüksek standartlar belirlemektedir. Montajı kolayca yapılabilen üniteler, geleneksel tuvaletlere mükemmel şekilde uyar. Ve Geberit AquaClean komple sistemlerinin şıklığı tasarımcı gözünü bile ikna eder.

Geberit AquaClean'in tüm özellikleri ve avantajları hakkında daha fazla bilgi edinmek için Geberit AquaClean web sitesini ziyaret edin.