Kusursuz fonksiyon

Geberit küvet troplenleri

Her banyo için eksiksiz seri
Geberit küvet troplenleri, müşterilerinizin gereksinimlerine uyacak şekilde, çeşitli boyutlarda ve parlak krom, alp beyazı, mat krom veya altın kaplama gibi standart batarya renklerinde kullanıma sunulmuştur. Tüm görünür bileşenler, banyo ve duş drenaj sistemleriyle uyumlu bir görünüme sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Kullanışlı banyo erişimi için düz profil
Küvetin daha düşük bir yüksekliğe monte edilebilmesi için bazı modellerin düz bir konstrüksiyon yüksekliği vardır ve böylece küvete adım atmak diğer sistemlere göre daha kolay olur.

Güvenli ve hızlı montaj
Geberit küvet troplenleri sifonda esnek bir körük contasıyla donatılmıştır. Sonuç olarak, neredeyse her inşaat durumunda basit ve güvenli bir montaj imkanı sunar. Drenajın ve küvet tropleninin her iki tarafını kaplayan contalar, herhangi bir malzemeden yapılma küvetleri korozyonun neden olacağı hasara karşı korur.

Hızlı drenaj, tıkanmaya karşı iyi koruma
Geberit bilgi birikiminden yararlanılarak üretildiklerinden, sifonlar optimize edilmiş akışa olanak tanımak ve böylece yüksek bir drenaj kapasitesi ve kendi kendini temizleme etkisi sağlamak üzere şekillendirilmiştir. Bu, tıkanma riskini önemli ölçüde azaltır.


Akıllı detaylar ve seçkin renk ve boyutlar, Geberit küvet troplenlerini banyolar için üstün bir çözüm haline getirir. Banyoyu kullananlar drenaj ve tıkanmaya karşı yüksek derecede koruma kapasitesinden, tesisatçı ise güvenli ve hızlı montaj olanağından yararlanır.


Döndürmek yerine basın: Butonla çalışan yenilikçi bir kumanda özelliği kullanılan Geberit PushControl, banyo drenajını açar ve kapatır. Bu, kullanıcı açısından çalıştırmayı daha kolay ve daha konforlu hale getirir. Buton mekanizması sayesinde banyo troplen kapağı düz bir şekle sahip olduğundan, banyonun iç yüzeylerinin düzgünlüğünü bozacak çıkıntılı döner mekanizma artık yoktur. Montaj, diğer Geberit küvet troplenlerinde olduğu gibi kolay ve güvenlidir. Ek olarak, optimize edilmiş akış için tasarlanan ve düz bir profile sahip olan troplen, Geberit ürünlerinin tipik avantajlarını sunar.


Kapak fonksiyonlu Geberit küvet tropleni, su tedariğini banyo küveti sifon kumandasına entegre eder.Ayrıntılı bilgiler:

kurulum ve uygulama konusu ile ilgili olarak