Warsaw National Stadium

Geberit'in içme suyu uzmanlığı

Warsaw National Stadium

Warsaw National Stadium, kilometrelerce öteden fark edilen ve şehir planında iz bırakan bir yapıdır. Karmaşık ve iç içe geçen cephe yapılanması Leh milli renkleri olan kırmızı ve beyaz renktedir. Stadyum 55.000 kişi kapasitelidir.


Sürdürülebilirlik sağlayan donanım

Sürdürülebilirlik stadyumun yapımında çok önemli bir rol oynamıştır. Su tedariği: Rezervuarlar ve pisuvarlar yağmur suyu ile çalışmaktadır. Geberit, gömme sistemler için gerekli olan yaklaşık 2100 rezervuar ve pisuvarı tedarik etmiştir.

Warsaw National Stadium'un iç görünümü

Daima mükemmel içme suyu

Geberit için hijyenik içme suyu tedarik etmek süreklilik gerektiren bir iştir ve bu, tasdiklenmiş ürünlerle sağlanır. Garanti için yalnızca yüksek kaliteli malzemeler kullanılır.


Sıhhi tesisat elemanları

Warsaw National Stadium'da rezervuar modülleri Geberit tarafından tedarik edilmiştir. Su, periyodik olarak yenilenmelidir. Boruda uzun süre sabit kalan su, atık hale gelir. Geberit, içme suyunun sürekli olarak yenilenmesi ve oromatik kirlenme azaltım zamanlarının ayarlanması kanallarıyla temiz su garantisi verir. Böylece içme suyunun mikrobik durumlardan uzak olması sağlanır.

Üstün koruma

Geberit, boru elemanları ve fittinglerin fabrikadan ayrılırken mükemmel hijyen içinde olmasına özen gösterir. İçme suyu borularına uygun olan Geberit Mapress ve Mepla boru sistemleri koruma ile güvenli hale getirilmiş ve ürünlerin kirlenmesini önlemek hedeflenmiştir.

Güvenli dolum ve hijyenik filtreleme

İçme suyu kurulumu sırasında suyun ilk dolumu, mikroorganizmalardan arındıran Geberit hijyen filtresiyle yapılır. Bu kurulum, mikrobiyolojik olarak mükemmel içme suyunun ilk dolumunu gerçekleştirir.