Banyoda yüksek kaliteli bir yaşam

Sıhhi mekanlar için konforlu ürünler

Sıhhi tesisat ünitesinden bakım alanlarına kadar

Evlerdeki banyolar sıhhi birimden konforlu bir bakım alanına dönüşmüştür. Sıhhi mekanlardaki tasarım ve fonksiyonel talepler ciddi oranda değişmiştir. Geberit, müşterilerin hayat kalitelerini doğrudan yükseltecek ürün ve fonksiyonları sağlamakta ve ferahlık, temizlik ve hijyeni artırması sayesinde en yüksek elverişlilik düzeyini sunmaktadır.


Geberit AquaClean, bu WC suyla taharetinizi de yapar. Bu, sıhhi mekanlarda ferahlık ve hijyen açısından yeni bir standart oluşturmuştur. Yumuşak su püskürtme sistemi, kişinin alt bölgelerini temizleyerek, gün boyunca ferah ve rahat hissetmesini sağlar. Seçilen modele bağlı olarak masajlı püskürtme, sıcak hava kurutma veya koku giderme ünitesi gibi ekstra özellikler, ferahlık, zindelik ve temizlik sunarak tuvalette mükemmel bir spa deneyimi sağlar.

Geberit AquaClean hakkında daha fazla bilgi


Geberit DueFresh koku giderme ünitesi, hoş olmayan kokuları, doğrudan kaynağından ayırıp yok eder. Bu ünite, tuvaletin seramik aksamındaki havayı, su deşarj girişi üzerinden doğrudan alarak aktif karbon filtresiyle temizler, nötralize eder ve tekrar ortama verir. Koku giderme ünitesi, her taraftan hava çıkışı olan Geberit Sigma40 kumanda kapaklarının arkasına gizlenir. Buna ek olarak, gömme rezervuarlara, rezervuar içi bloğa da takılabilen bir yerleştirme şaftı monte edilebilir. Rezervuar içi blokların bileşenleri, tuvaletin seramik aksamının kenarlarına dağıtılmış olup bu sayede tuvaletin her deşarjında ferahlık ve temizlik sağlanır.

Gömme rezervuarların kullanışlı fonksiyonları hakkında daha fazla bilgi edinin


Geberit lavabo bataryaları, kullanıcının, bataryaya dokunmadan su akışını başlatabilmesine olanak sağlar. Bu sayede daha iyi bir hijyen sağlanarak, özellikle umumi ve yarı umumi sıhhi mekanlarda mikrop bulaşma riski azaltılır. Su tasarrufu programları veya sıcaklık sınırlaması gibi ek özellikler musluk suyunun daha güvenli ve daha ekonomik olmasını sağlar.

Geberit lavabo bataryaları hakkında daha fazla bilgi