Sırbistan sosyal sorumluluk projesi

Ekip

Anna Baluch, Endüstri müdürü (Çırak)

Bizim için su tedariki hiç özel bir şey değil. Fakat Sırbistan'da, bu verili bir şey değil. Mümkün olduğunca fazla izlenim edinmek ve sorumluluk duygum, başka insanlarla iletişimim, bağımsızlığım ve olgunluğum bakımından kişiliğimi güçlendirmek istiyorum.

Sarah Berner, Makinist (Çırak)

Bilmediğim bir ülkeye gitmek ve orada çalışmak için sabırsızlanıyorum. Benim için kişisel olarak güçlük, ne bekleyeceğimi bilmememden kaynaklanıyor.

Stefan Franz, Makinist (Çırak)

Başka bir ülkeye seyahat etme, orada çalışma ve eğitiminizle ilgili deneyim kazanma şansını çok sık bulamıyorsunuz. Başka insanlara yardım edebilmenin harika olduğunu düşünüyorum.

Daniel Hänsel, Mekatronik uzmanı (Çırak)

Bizim Almanya'da uzun süredir sahip olduğumuz bir yaşam standardının başka insanlar için oluşturulmasına yardımcı olmak için bu projeyi desteklemek istiyorum. İyi hijyen koşullarında yaşamanın bir insan hakkı olduğuna inanıyorum.

Fabian Höller, Endüstriyel mekanik teknisyeni (Çırak)

Başka insanların yaşam kalitelerini artırmalarına yardımcı olmak için yabancı bir ülkeye değişim götürme fikri beni büyülüyor. Çocukların erken bir yaşta temiz su tedariki ve iyi hijyen sorunlarıyla yüzleşmeleri ve bundan yarar sağlayabilmeleri için, bu tip daha fazla sayıda projenin okullarda yürütülüyor olması gerekir.

Tobias Kosche, Mekatronik uzmanı (Çırak)

Daha az ayrıcalıklı insanlara yardım edebilme fikrini seviyorum ve bunu anlamlı bir görev olarak görüyorum. İyi hijyen koşullarının önemli olduğunu düşünüyorum. Özellikle sıhhi mekanların birçok farklı insan tarafından kullanıldığı bir okul için.

Kevin Okroj, Endüstriyel mekanik teknisyeni (Çırak)

Kraljevo depreminin görüntülerini ve etkilerini haber medyasında takip ettim. Kişisel olarak, yerinde yardım etmenin para bağışlamaktan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Özellikle de, böyle bir yardım projesinin parçası olma fırsatına sahip olduğunuzda.

Sebastian Weiss, Endüstri müdürü (Çırak)

Bu, sizden asla alınamayacak ve bir insanın kendi yaşam standardını daha iyi takdir etmesine yardımcı olabilecek deneyimler kazanmak için benzersiz bir fırsat. Diğer Geberit lokasyonlarından gelen diğer çıraklarla buluşmak ve birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum.

Melanie Wendsche, Endüstri müdürü (Çırak)

Durumu benimki kadar iyi olmayan insanlara yardımcı olmayı seviyorum. Okula giderken, Macaristan'daki bir okulda benzer bir projeye katıldım. Sırbistan'daki bu deneyimin benim için değerli olacağını düşünüyorum.

Frank Knieps, Personel yönetimi eğitmeni

Geberit'i insani faaliyetlerini başından itibaren takip ediyorum. Bu tür projeleri çıraklarla gerçekleştirmenin harika bir fikir olduğunu düşünüyorum! Bir insanın kendi yaşam standartlarını takdir etmesi ve bunu başkalarıyla paylaşması benim için özellikle önemli.

Norbert Peuckmann, Satış danışmanı

Sırbistan'daki organizasyon amaçlı ziyaretim sırasında, birçok olumlu görüş edindim ve projeyi gerçekleştirmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Bu projeyi dokuz Geberit çırağı, yerel su tesisatçıları ve Sırbistan'daki iş arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştirebiliyor oluşumuzu, katılan herkes için eminim zenginleştirici bir profesyonel ve kişisel deneyim olacak.