Ekvator sosyal sorumluluk projesi

Ekip

Sonny Brändli, Politeknisyen (Çırak)

Oradaki insanlara hijyen, vb. bakımından göstereceğimiz çabalarla (hijyen teknolojisinin montajı) kesinlikle yardımcı olabileceğimizi düşünüyorum.

Patrick Kuster, Politeknisyen (Çırak)

Bir ekip içinde çalışmaktan hoşlandığım için bu projede yer alıyorum. Ek olarak, insanları ve ülkeyi tanımak ve yaşamla ilgili biraz deneyim kazanmak için de iyi bir fırsat. Ayrıca, hayatları bizimkinden zor olan insanlara yardımcı olmak var.

Philippe Lacher, Tasarımcı (Çırak)

Yeni yaşam standartlarını ve kültürleri bilmek, yabancı insanlarla ve farklı bir kıtada yeni deneyimler kazanmak ve sonuç olarak eve olumlu anılarla dönmek istiyorum.

Christoph Führlinger, Plastik teknisyeni (Çırak)

Ülke ve Ekvator kültürü ile oradaki insanlar hakkında bilgi edinmek için sabırsızlanıyorum. Onlara elimden geldiğince yardım edebilmeyi umuyorum.

Gabriele Schwarz, Plastik teknisyeni (Çırak)

Bu fırsattan yararlanarak Ekvator'da deneyim kazanmak ve orada okula giden çocukların yaşam standartlarının iyileştirilmesine yardımcı olmak isterim.

Heiko Heumesser, Alet tamircisi (Çırak)

Bu tür bir deneyimi paylaşmanın benzersiz bir fırsat olduğunu düşünürsek, bu projeyle ilgili motivasyonum çok yüksek.

Stefanie Hauck, Endüstriyel yönetim (Çırak)

Sosyal yönü benim için öncelikle önemli. Benimkinden daha zorlu bir yaşama sahip olan insanlara yardım etmek, insanları ve ülkeyi tanımak, yeni izlenimlere ve güçlüklere açık olmak, İspanyolca bilgimi ilerletmek ve aynı zamanda kendi yaşam standardımı daha çok takdir etmeyi öğrenmek istiyorum.

Raphael Jud, Politeknisyen (Çırak)

Bu dünyada ihtiyaç içindeki insanların yaşam koşullarının iyileşmesine yardımcı olmak istiyorum. İşte bu nedenle bu yaşam koşullarını kendi gözlerimle görmeye ve iyileşmeleri için aktif olarak çaba göstermeye hazırım.

Rafael Anner, Mesleki eğitimci

Yabancı bir kültürü ve bilinmeyen bir ülkeyi öğrenmek için sabırsızlanıyorum. İyi bir şey yapıyor ve sorunları bizimkilerden farklı olan insanlara yardım edebiliyor olduğunu bilmek. Diğer bir motivasyon, bu tür bir yardım projesini Geberit'in bir temsilcisi olarak gerçekleştirebilmek. Kendimi tevazu ve esneklik konusunda yeniden tanımak istiyorum.

Heinz Waldvogel, Uluslararası Satış Mühendisi

Bir spesifikasyon kümesini bir inşaat projesine dönüştürmekten ve sonuç olarak iki adet WC yapısı inşa etmekten gurur duyuyorum. Tüm malzemeleri ve aletleri gerekli her şeyin sonunda orada olacağı bir şekilde sipariş etmek zorluğa meydan okumaktır. Çıraklarımıza Geberit ürünleriyle montaj yapma fırsatı veriliyor olmasından dolayı mutluyum.