Sorumluluk Reddi

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz ve ürünlerimizle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen aşağıdaki feragatnameyi okuyunuz.

Veri gizliliği

Kişisel verilerin gizliliği Geberit için çok önemlidir. Kişisel verilerinizi bizimle paylaşmadan web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sadece bazı hizmetlerimizden yaralanmak istediğiniz zaman bilgi paylaşımı yapmanız gerekir. Bu veri gizlilik bildirimi size hangi dataları topladığımızla ilgili şeffaf bilgi vermek için yazılmıştır.

Telif Hakları
© Telif Hakkı Geberit. Her hakkı saklıdır. Metin, görüntüler, grafikler, ses dosyaları, animasyon dosyaları, video dosyaları ve bunların Geberit Grup web sitelerindeki düzenlemelerinin tümü telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet koruması yasalarına tabidir.

Bu nesneler ticari kullanım veya dağıtım için kopyalanamaz veya bu nesneler değiştirilemez veya başka sitelerde yeniden yayınlanamaz. Bazı Geberit web siteleri telif hakları üçüncü taraflara atfedilebilecek görüntüler içerebilir.

Lisanslar
Geberit, yenilikçi ve bilgilendirici bir web sitesi oluşturmayı amaçlamıştır. Bununla birlikte, Geberit'in, patentleri, ticari markaları ve telif hakları dahil, fikri mülkiyetini koruması gerektiğini anlamalısınız. Dolayısıyla, Geberit Grup şirketlerinin fikri mülkiyetini veya üçüncü tarafların fikri mülkiyetini kullanmak için bu web sitesi tarafından lisans verilmemesini lütfen anlayışla karşılayınız.

Yükümlülük

Geberit web sitesinin içeriğini büyük bir titizlikle oluşturur ve günceller. Fakat hiçbir zaman içeriğin doğru ve tam ve güncel olduğunu garanti edemeyiz. Bu web sitesinin doğrudan veya dolaylı kullanımından doğacak hiçbir zarar için yükümlülük kabul edilmez.

Bu yükümlülük limiti, Geberit için çalışırken yaşanan bilinçli veya ağır ihmal sonucu yaşanacak yaralanma ve sağlık problemleri için geçerli değildir.

Geberit web sitesinde linki bulunan diğer web sitelerinden kaynaklanan teknik problemler (özellikle virüsler) ile ilgili sorumluluk kabul etmez.