"Geberit'te EKİP OYUNU her zaman vurgulanır."

Christian Lehmann, Teknik Satış Danışmanı

Geberit Vertriebs GmbH, Pfullendorf, Almanya

2010 yılında, şirketin kalitesinden her zaman emin olduğum için ve kendimi ürünlerle özdeşleştirebildiğim için, bir bina yönetim şirketinden ayrılarak Teknik Satış Danışmanı olarak Geberit'e katıldım.

Ticaret lisesinden ve gaz ve su tesisatı alanında hızlandırılmış bir çıraklıktan sonra, önce küçük bir ticaret işine atıldım (ve bu süreçte ticaret mastırı diplomamı da aldım). Ondan sonra, birkaç yıl müşteri servisinde ve son olarak büyük bir şirkette proje yönetici ve yönetici olarak çalıştım. Bu yıllarda bile, uzun süredir sadık bir Geberit müşterisiydim ve ürünlere aşinaydım.

Pazarlama ve satış, deyim yerindeyse, benim kanımda var ve satış benim için her zaman çok eğlenceli olmuştur. Sauerland/Siegerland Bölgesi'nden sorumlu Satış Danışmanı olarak, esnafla ve tesisatçılarla iletişimi geliştirmekten, onlara danışmaktan, satışları artırmaktan ve gereksinimlerini geliştirmekten ve açıklığa kavuşturmaktan sorumluyum. İşimi yaparken tek başıma olduğum doğrudur. Fakat yine de, günlük konular ve sorularla ilgili olarak, ofiste ve sahadaki servislerde ekibimden büyük miktarda destek alıyorum. Herkesin elbirliğiyle çalıştığı Geberit, bu bakımdan da benzersiz. Geliştirme yapmak için kendi kişisel niteliklerimi ve güçlü yanlarımı kullanabiliyorum ve hem destekleniyorum hem de teşvik ediliyorum.