"On yıl önce stajyerdim, bugün yöneticiyim. Bu, eşsiz bir deneyim."

Wolfgang Büstrow, Sipariş Merkezi Şefi

Geberit Produktions GmbH, Pfullendorf, Almanya

Endüstri mühendisliği öğrenimim sırasında, 1999 yılında Geberit'te fabrika planlaması alanında staj yaptım ve tezimi de orada yazdım. Öğrenimin sırasında bile, Geberit'i benzersiz bir atmosfere sahip, yenilikçi ve sürekli değişen bir şirket olarak tanıdım. Daha sonra, ana hedefim Geberit'te çalışmak oldu.

2001 yılında üretim mühendisi olarak çalışmaya başladım ve 2007 yılına kadar bu görevde çalışmaya devam ettim. Bu sırada, ülke dışı görevlendirmeyle Şangay'a da gidebildim ve bu, şirketi başka bir açıdan görmek açısından iyi bir deneyim oldu.

Geberit'te çalıştığım on yıl süresince, seminerler, kurslar, eğitim etkinlikleri veya plastik teknolojisi alanında bir Mastır programı yoluyla, kişisel olarak ve profesyonel olarak, her zaman desteklendim ve terfi ettirildim. 2007 Mayıs ayında, gömme rezervuar üretimiyle ilgili Departman Müdürlüğüne terfi ettim ve tüm üretim sürecinin ve 200'ün üzerinde çalışanın sorumluluğunu üstlendim. 2010 Ocak ayından bu yana, Sipariş Merkezi'nde Departman Müdürüyüm ve Satış ve Lojistik gibi diğer alanlarla çok çeşitli şekillerde birlikte çalışmayı gerektiren çok yünlü bir sorumluluğum var. Bu pozisyonda, yönetim deneyimimi daha da üst seviyede test edebiliyor ve geliştirebiliyorum.